Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Régi videókártyámat cserélném...

Filmkritikus kérdése:

Régi videókártyámat cserélném de nem tudom milyen lenne a jo tudok segíteni?

Figyelt kérdés
10 éves öreg gépemet ujra raktam de a videókártyához sehol nem találok már drivert :/ ezért ujat szeretnék venni maximum 15 ezer forint értékbe....a lényeg az legyen hogy egyszerübb játékok fussanak mint pl metin2, amihez 3D támogatás is kell...válaszokat előre is köszi

2014. nov. 2. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
10 éves gép.... Ha még 5 éves lenne, akkor még megmondom, hogy milyen a VGA csatoló felület, de háááát, szerintem neked lehet hogy még AGP-s a foglalat, nem tudom, segíteni, ha leírnád hogy milyen a mostani alaplapod típusa.
2014. nov. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
PCIE szoval azzal nincs gond mert 10 éves de 10 éve 200ezer forint volt .....csak olyan kéne ami max 15ezer forint és 3D támogatás szükségséges játékok induljanak.
2014. nov. 3. 14:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen proci van benne?
2014. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
intel pentium 1 magos
2014. nov. 5. 19:19
 5/9 A kérdező kommentje:

a videókártya pedig ami benne van az egy msi r4350-md512d3h/lp

lehet hogy van hozzá driver csak nem irják le konkrétan a vga fajtáját hozzá.....aza baj hogy még soha nem telepítettem vga drivert ilyen módon :S

2014. nov. 5. 19:24
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

itt kiválasztod hogy milyen OPt használsz, és letöltöd.

Utánna elindítod a procit, amit letöltött, és kész is.

Valamint, 1 magos pentiumhoz sok lett volna bármilyen VGA 15Kért is.

2014. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És automatikusak le fogja cserélni arra ami most van rajta? Most azt hiszem ATI van rajta de tényleg nem igazán értek a videókátyákhoz mert még nincs tapasztalatom :/
2014. nov. 6. 22:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat, tabletról írtam tegnap, és az autotype "kijavítja" amit írni akarok.

Tehát az van, hogy ha letöltötted akkor indítás el, és o majd felrakja a legfrisebb drivert a VGAhoz.

2014. nov. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Remélem működni fog és köszi a segítséget
2014. nov. 7. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!