Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olcsó full tower/mid ATX...

Olcsó full tower/mid ATX számítógép ház?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Vennék új hardware-ket beleértve számítógép házat is. Na a cuccok már úgy ahogy megvannak, viszont nincs mibe pakolni őket :) Szeretném a véleményeteket/segítségeteket kérni: A VGA amit kinéztem magamnak van úgy: Méret: 297(hossz) x 132 x 43 mm

És ehhez kéne egy olyan számítógép ház ami jól hűt, belefér ez a vga én nem drága, be kell osszam a pénzemet szóval amennyit költenék házra az úgy max 28.000ft.-

Muszály valami jó hűtésűt vennem mert a konfig állítólag termelné ám a hőt.


Na most, van egy ház ami nagyon bejön nekem az egy Zalman Z11 Plus, ám attól tartok hogy nem férne bele az a szörny vga mivel a zalman z11 plus sz.ház mérete vga-ra értve 290mm, és ugyebár az én vga-m meg lenne 297mm hosszú.


Másik kérdés: Ha valakinek van Zalman Z11 Plus sz.ház és van hozzá neki: GIGABYTE Radeon R9 270X OC 2GB 256bit DDR5 Windforce vga-ja az kérem írja le véleményét hogy hogy fér el benne már ha elfér:) Ha nem, akkor olcsó, jó hűtésű tágas sz.házat linkeljen valaki kérem :P



2014. nov. 3. 12:41
1 2
 1/14 HUN_Sector ***** válasza:

[link]


"Spacious Interior for 290mm Card Installation

The interior has been designed to be spacious for easy installation and maintenance of various components."


Azaz 290mm a vége, ennél nagyobbat nem tudsz beletenni. Mivel azt írtad, hogy a vga-t kinézted magadnak, még nem vetted meg. Szóval nézd meg másik gyártó kínálatában.


Egyébként tudod mi oldaná meg a problémádat? Egy MSI R9 270X ITX 2GB gaming kártya. Az R9 270x 170 mm-es kiadásban (erejét tekintve nincs változás)

2014. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ utánanézek :)
2014. nov. 3. 13:15
 3/14 anonim ***** válasza:

Mennyire sürgős?

Mert tudok, miniITX-es megoldást, igaz attól is függ, hogy mennyi a keret.

2014. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nos karácsonyig várok mindennel hogy lejjebb legyenek árazva. Max 23.000ft.-ig megyek.
2014. nov. 4. 17:14
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor írd meg, hogy mi van készleten. HDD-d már van? RAM-od van-e?
2014. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kéznél nincs, viszont már ki van választva többnyire majdnem minden kivétel a táp és hdd.

A ram: [link]


Alaplap: [link] VAGY [link]


CPU(nem tudom mennyire fontos de itt van :P): [link]


VGA: [link]


TÁP(de ez még nem biztos!): [link]

2014. nov. 4. 18:52
 7/14 HUN_Sector ***** válasza:

Játékra szánod? Mert akkor az fx nem lesz jó. (azaz nem fogsz jobban járni vele, mint egy 4 magos athlonnal, vagy egy 4 magos intellel, hiába van több fizikai magja)


Ha munkára szánod és olyan programokkal, melyek 8 magot használnak ki, akkor amit írtam az tárgytalan.

2014. nov. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nézd: ha multimédiára kell, akkor hadonló árfekvésben összerakok neked egyet. Gondolom, HDMI kimenettel is rendelkezzen, mert TV-re szeretnéd kikötni.
2014. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én, ha ilyen árban kellene nézelődnöm, a Thermaltake Chaser A41-et venném. Jól néz ki, tetszetős funkciók, és 315 mm-ig fogad kártyát :D
2014. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Alaplap:

[link] - ezt tudod, laptop táppal is használni.

CPU:

[link]

Ház + táp:

[link] (természetesen a tápegység kiszerelhető, vagy hátulra is helyezhető).

HDD:

[link]

Ez jó, multimédiának, meg egy kicsit, fejlesztheted is. Az általad belinkelt ram, meg pont jó lesz hozzá.

2014. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!