Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a fejhallgató mennyire jó...

Ez a fejhallgató mennyire jó játékokra és filmekre?

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 5. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:

kicsit lejjebb görgetsz és elolvasod:


"A szállítás kicsit lassú volt. A fülhallgató nagyon jó és a basszusa is! Csak ajánlani tudom!

Mrparkour

2014-07-03 19:38:22

Nagyon jó ez a füles,a hangzása tiszta,amikor felveszem a fülest,érzem hogy rendkívül szigetelt,mert nem hallom benne a saját hangom,tökéletes fejhallgató! Megérdemli az 5 csillagot!

Alpha_02

2014-06-19 06:38:32

És ténleg kék vagy ez csak egy kép?

Demecs Norbert

2013-09-04 11:36:34

Épp hogy az alsó kategória felett van, 3-4k s tartományban jó vétel lenne, 8 magasságában ennél lényegesen komolyabbra számítottam - eddig is ilyen árban vettem füleseket, és idővel a vezetékek rongálódását leszámítva nem volt velük semmi gond. Olcsó műanyag hatása van az egésznek, szólhatna hangosabban, meg tisztábban. Ami pozitívum, hogy igényesen van becsomagolva, mindenen vannak védő műanyagok, és a hangerőszabályzó is elég masszívnak tűnik. Aki ilyen árkategóriában nézelődik, szerintem keressen egy olcsó logitech\sennheiser t, azokkal sosincs gond.

Zsolt Égető

2013-07-18 11:25:51

Ma jött meg a füles és az a véleményem,hogy nagyon faxa :D le teszteltem zenén,játékon..stb.Kényelmes nem szorít sehol.A futár gyors,korrekt volt ;) köszi PCX következőleg is tuti innen rendelek. :)

Marthi Péter

2013-06-07 12:33:36

Ennyi pénzért nagyon megéri! A csomagolása nagyon meggyőző, szépen kidolgozott. Amint kibontjuk szembetaláljuk magunkat magával a fejessel, egy külön mikrofonnal és egy használati utasítással együtt. A fejes érezhetően minőségi anyagokból készült, és ugyanígy van ez a kábelekkel is. A kábel színe megegyezik a fejhallgató színével, ami nagyon ütősen néz ki, legalábbis a kék változatnál biztosan. A kábelen található még egy igen méretes hangerő szabályozó és mikrofonkapcsoló is. Mint már korábban említettem, a mikrofon kivehető, ami előnyt jelenthet a fejhallgató hordozásánál. A mikrofonjáról elmondható még, hogy szépen veszi a hangot, nem recseg és még flexibilis is, tehát mindenki a legoptimálisabban állíthatja be, hogy milyen távol legyen a szájától a mikrofon. Amint az ember felveszi a fejére, érzi, hogy ez egy nagyon kényelmes fejhallgató, ami több óra használat után sem nyomja a fület. Ezt pozitívumot a textil fülpárnának tudhatjuk be, ami tényleg nagyon kényelmes, és a fülünk sem izzad bele. A hangzása kicsit mély orientált, de ezt kompenzálja azt, hogy milyen tiszták a magas hangok. Természetesen a hangzása nem veszi fel a versenyt egy 30.000-es Audio-technicával, de ebben az árkategóriában biztosan nem találsz jobbat. Összegezve nagyon megéri ez a kis füles az árát, megérdemli az öt csillagot.

k5452196

2013-05-09 09:08:44

Szerelem első látásra! Sajna a BATTLELOG meghibásodása miatt nem tudtam kihasználni,de sikerült azért kipróbálnom tegnap. Ami elsőre nagyon tetszett az a kék szín ,mert ilyen színű házikót veszek nemsokára :) A másik ,hogy nagyon könnyű! Persze ez nem megy a hangzás kárára iszonyatosan jó a hangszigetelése és remek a hangzása is!A mély hangokat gyönyörűen adja imádom!A vezetéken lévő távirányitó amin egy hangerő szabályzó és egy mikrofon be-ki kapcsoló található tekintélyt parancsolóan nagy! azon is Ozone logoval. A mikrofon levehető és jól eltalált a mérete is egyáltalán nincs a perifériás látás útjában. Még annyit írnék,hogy a fejpánt szivacsos ez volt az egyik kritérium amikor kiválasztottam a súlyán és a színén kívül. A szivacsos hangszórók hosszabb távon is kényelmesek nincs benne az a vákuum szerű érzés mint a bőrnél.Röviden ezek a tapasztalataim idáig.Nálam az Ozone Rage ST ajánlott kategóriába tartozik! Jár az ötös. "

2014. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!