Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Origin és MSI AfterBurner...

Vegas89 kérdése:

Origin és MSI AfterBurner Hiba, bug, Lentebb le írom tapasztalataim és hogy mi a gondom, valaki tapasztalt már hasonlót?

Figyelt kérdés

Nemrégiben szerettem volna öregecskének mondható konfigomat, az Msi AfterBurner programmal húzni egy kicsit. Ezt egy BF3 64vs64 pályán szerettem volna megtenni, de észrevettem hogy kb 30 másodpercenként megáll a kép 1-1 másodpercre, ellenőriztem ezt minden Origin játékommal csinálja, a lényeg hogy Origines legyen, és mennyen az MSI, és mindegy hogy 7-8 éves játék vagy mai AAA játék! A vicc az hogy még nem is kezdtem el húzni semmit, épp most szerettem volna megnézni hogy alapból mit hogyan használ a játék.

Konfigom: Alaplap: asus m4a79xtd evo

Processzor: AMD Phenom II x4 965 BE 3.4 ( alapbeállítás)

Ram: Crossair vengance Quadra-kit 16gb 1600mhz/cl9

Videokártya: Powercolor HD 7950 3gb 384-bit 880mhz PCS+ Edition

HDD WD Green 7200rpm 512gb Chace- fejből nem tudom!


A lényeg annyira nem szar konfig egy kis OC-val lehet rajta javítani, bár a mai játékoknál csak a komolyabbaknál gyűlik meg a baja!

Az MSi AfterBurner most nem szeretném külön bemutatni aki ismeri az tudja milyen jó kis progiról beszélek, a lényeg szoftveresen minden Driver frissítve, ezzel nincs sose bajom, mert ezeket figyelem. Folyamat 30-40 Fps-nél is megáll a kép szóval mindegy milyen fps-em van nem ettől csinálja, Steam-profilom-on is van egy pár játék, azokkal nincs semmi ilyen hibája. és Originre tippelek, hogy bugol vele valami, de ismerőseimnek nincs semmi baja a mostani verzíokal sem, És akkor a kérdés: Az mi lehet a pontos probléma és mi lehet a megoldás rá, valaki találkozott-e már ilyesmivel??



2014. nov. 6. 12:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!