Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Athlon II x4 760k processz...

AMD Athlon II x4 760k processzoromat szeretném húzni. A kérdés, hogy hogyan?

Figyelt kérdés

És hogy meddig húzhatom nem gyári illetve gyári hűtővel? Lehet valami baja?


A képeken ott van az Uefi, azt tudom, hogy a kettő közül valamelyikkel kell húzni, de nem tudom, hogy pontosan melyikkel.


[link]


[link]


Az első képen az APU/PCIE Frequency (Mhz) mellett 100 van csak nem látszik, a régi két magos processzoromat mindig úgy kellett húznom, hogy 100-ról nagyon értéket írtam be, de itt már nem vagyok biztos, valamint hogy e mellett emelnem kell e még feszültséget vagy bármit?



2014. nov. 6. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

először inkább olvass utána a dolgoknak, és utána állj neki a tuninghoz.

Alapfeszültségen megpróbálhatod egy kicsit húzni. Bár gyári hűtővel én nem próbálkoznék. Tuninghoz alap, hogy legyen egy jó hűtőd, és megfelelő tápellátású alaplapod.

2014. nov. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom, csak nem ez volt a kérdésem!
2014. nov. 6. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:

azért nem válaszoltam, mert amíg nem olvasol utána, addig felesleges állítanod bármit is, főleg gyári hűtővel.

Max szorzó emelés mehet vele.


Feszültséget ne emelj, mert a gyári hűtő nem fogja bírni.


Szóval amíg nincs normális hűtőd ne is kezdj bele a tuningba.

Alaplapról ne is beszéljünk. Abból is kell egy normális, ami bírja a tuningot.

2014. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!