Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok tápegységet javasolni?

4ttil4 kérdése:

Tudnátok tápegységet javasolni?

Figyelt kérdés

450-500W-os jó minőségű tápot keresek 15e Ft alatt. Legyen rajta 8pines CPU csatlakozó, és 2 db 6os vga tápcsatl. Illetve még annyi, hogy alsó tápos házba lenne, szóval hosszú kábelezéssel lenne jó.

Köszi!



2014. nov. 7. 09:26
1 2
 1/12 papagenou ***** válasza:
2014. nov. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen, innen én is tudok válogatni. De valami ajánlást, vagy személyes tapasztalatot akartam kérni. Melyik márka pl.?

De azért kösz

2014. nov. 7. 09:35
 3/12 papagenou ***** válasza:
azért linkeltem ezt, mert ezek közül már nem tudsz igazán mellényúlni. csak nézd meg a csatikat és kész.
2014. nov. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Elvárásaidnak nem épp 15 alatti illene
2014. nov. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 HUN_Sector ***** válasza:

Mondom melyik márkákat nézegesd:

FSP, Corsair, Sharkoon, Zalman, Chieftec, XFX, Deepcool, Seasonic, Be Quiet!, Cooler Master. Esetleg még a Thermaltake tápok, bár ez utóbbiak közül a bronze és 80+ változatokat és azok felettieket érdemes nézegetni. Persze néhányuk 15000ft alatti szegmensben egyáltalán nincs jelen.


Ezek a nevesebb gyártók. Őrájuk már rá lehet bízni a konfigot. Azonban kerüld el a noname, pár ezer forintos tápokat, mint a codegen, az antec, modecom, akyga, hkc...stb.

2014. nov. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mindenkinek! Véletlenül sem akartam noname-t venni, ezért is kérdeztem rá. Nem hiányzik, hogy vigyen mindent ha elszáll. Remélem találok majd 15 alatt is hasonlót.
2014. nov. 7. 10:57
 7/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#5 az Antec az nem "noname"

CM böl meg olcsókategóriában rengeteg nem ajánlott van

2014. nov. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Gábor_79 ***** válasza:
Az FSP Hexa+ 500W mintha olyan lenne. [link]
2014. nov. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 HUN_Sector ***** válasza:
Tény és való, hogy chieftec-ből van sok rossz az alacsony árfekvésben, de 15 körül már nem az a jellemző. Az antec azért az a kategória, amit érdemes elkerülni. Van pár 87+-os tápegységük is, de minőséget kell venni. Hiába nagy név a gigabyte is, pont pár hónapja füstölt el az egyik tápjuk nálam, 2 hónappal a gariidő lejárta után. Egyszer kell jót venni, nem kétszer közepest/gyengét.
2014. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 HUN_Sector ***** válasza:
Elírás: chieftec helyett cooler mastert akartam írni
2014. nov. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!