Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagy a baja a videókártyámnak?

Nagy a baja a videókártyámnak?

Figyelt kérdés
van egy geforce 9600gt 512mb ddr3 videó kártyám, ha bent van a gépben akkor a gép akadozik, megfagy egy két percre tovább megy, lassan tölt be alap programokat, pl chrome... de ha kiveszem akkor semmi baja a gépnek... a kérdésem hogy ez orvosolható hozzáértővel, vagy kuka gyanus?

2014. nov. 8. 20:12
 1/3 Gábor_79 ***** válasza:
A kidobás előtt, ha már nincs vesztenivalód, bedobhatnád a sütőbe. Úgy tudom ez az a fajta amit meg lehet így javítani. Nézz utána [link] és még máshol esetleg.
2014. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:D hát erről még nem hallottam de ha már tényleg nem lesz ki út előbb a sütőbe teszem aztán a kukába
2014. nov. 8. 20:36
 3/3 Gábor_79 ***** válasza:
Persze inkább érdekesség mint valós megoldás, így, hogy elolvastam néhány szakavatott ember véleményét.
2014. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!