Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a gépemnek?...

Lacmond kérdése:

Mi lehet a baja a gépemnek? Bizonytalan időközönként újraindul, talán az alaplap?

Figyelt kérdés
Bekapcsolom a gépemet és van hogy vagy be sem kapcsol hiába nyomkodom a gombot vagy bekapcsol és 1-2 perc múlva kikapcsol.Én melegedésre tippeltem de újrapasztáztam a procit is meg a chipset-et is bírta egy estét aztán újra kezdődött minden előröl.A VGA,memória,CPU biztos hogy jó mert kipróbáltam másik gépben őket a táp is szerintem mert akkor be sem kapcsolna meg nem bírta volna múltkor.Nem értem mi lehet a baja.Egyébként egy FS EsprimoP5625-ös gép,nem csúcs technika de elketyeg

2014. nov. 9. 08:52
 1/5 anonim válasza:
alaplapra gondoltál ?
2014. nov. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen arra mivel minden jó a gépben, de nem száz százalék mert darabokra szedtem már nem tudom hányszor és még sem találok baját,át néztem az alaplapot egy púpos kondit se találtam szóval nem tudom hogy mi van de nagyon idegesít
2014. nov. 9. 09:02
 3/5 A kérdező kommentje:
elnézést roszul fejeztem ki magam a gép indul újra meg van hogy kikapcsol,áll egy kicsit és magától bekapcsol
2014. nov. 9. 09:14
 4/5 zoly12 válasza:
szerintem megszakadt valami kábel a tápegységben vizsgáld meg ott is
2014. nov. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz hogy írtatok
2014. nov. 18. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!