Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi történ borsodmegyében a...

Mi történ borsodmegyében a mobilhálózatokkal?

Figyelt kérdés

-Mikolci egyetem több teremben is begerjedtek a hangfalak hogyha vívás volt.(2 hete még nem csinálta ezt)

-Otthon (miskolctól 100Km-re) kábeltv van. Ha telefonálok akkor allig látni valamit a tv-ből.

-Étteremben voltam ahol egyfojtában gerjedtek a hangfalak ha valakinek hívása volt.

Ezt nem csak én vettem észre többen is.


Lehet nem gerjedésnek hanem interferenciának hívják. De tudjátok az a hang ami a régi telefonok és gagyi hangfalak csináltak.


2014. nov. 9. 09:17
 1/3 A kérdező kommentje:

vívás=hívás

egyfojtában=egyfolytában

2014. nov. 9. 09:18
 2/3 Reiber Péter ***** válasza:

Talán valami hálózati hiba, és minden mobil átmenetileg újra a régi 900-as sávban megy, emelt térerővel amig a hibát javítják.


Találgatok, nincs bennfentes infóm.


Mondjuk ilyesmiről illene az ügyfeleket tájékoztatni, ha ekkora területen gyengül a szolgáltatás minősége.

2014. nov. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SoulEater7797 ***** válasza:
Ellopták az antennákat.
2014. nov. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!