Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ad képet a számítógé...

Miért nem ad képet a számítógépem? Lent

Figyelt kérdés

Hali!

Olyan problémám lenne, hogy ha bekapcsolom a pc-m akkor úgy indul, hogy minden venti maxon forog, annyira hogy már hangos és ilyenkor nem ad képet. Viszont ha benyomom a gépet, és egyből restartolom a gombal, akkor alap rpm en, (biosba mindent a legkissebbre vettem, mármint a ventik fordulatszámát)mennek a ventik és ad képet. A ventik szabályzását rendszer felálta alatt axtu val oldom meg(asrock alaplapom van), bár nagyon ritkán kell felcsavarjam, mert nem igazán melegszik. Remélem érthetően leírtam, és mindenki eltudja képzelni a szituációt. A vga egy sapphire 7870 2gb ghz edition, alapon van. Ha még kéne akármi más hardver infó akkor kérdezzetek.


Egyéb kérdés amire kíváncsi lennék, hogy ennek a vga-nak mekkora az a hőfok ami játékok alatt "általános", tegyük fel bf3/4 minden ultrán, minden bekapcsolva..stb Mert félek, hogy az a 70 °C kicsit sok, de van hogy 85 is, ez volt eddig a max.


Kérem szíves válaszotok és remélem érthető voltam :D

Köszi!



#hőmérséklet #VGA #ASRock #hd 7870 2gb #axtu #videókártya sapphire
2014. nov. 9. 12:07
 1/2 Gábor_79 ***** válasza:
Milyen tápegységed van és az milyen idős?
2014. nov. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
fsp 460 60hcn és idén júniusban lett véve
2014. nov. 9. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!