Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyiket érné meg...

Szerintetek melyiket érné meg inkább (nem árban feltétlenül) : iPhone 6 (nem plus) VAGY Sony Xperia Z3 Compact? Olvastam már sokat róluk, de nem tudok dönteni:/

Figyelt kérdés
ha tudtok, inkább objektíven válaszoljatok... ne legyen androidfikázás meg applefikázás belőle... mindkét rendszerrel tisztában vagyok, ezért nem tudok dönteni :D

2014. nov. 9. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Z3 Compact
2014. nov. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

tesztek, tesztek, tesztek...


[link]


[link]

2014. nov. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mind a kettő jó.

Iphone lenyűgöző a rendszer,lenyűgözően van kiaknázva minden,elképesztő kamera stb...

2014. nov. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A Z3 Compact-nál az android rendszer sokszor kiforratlansága zavar, tehát hogy android van rajta.. tudom hogy kitkat van már rajta.. de valahogy nem tartom olyan stabilnak az androidot még mindig... a Z3 C minden további tulajdonságát imádom!!! az iPhone6-nál meg az adatkommunikáció elég erős korlátozottsága a problémám (pl Bluetooth-on küldés, fogadás)... meg azt bírom benne hogy sokkal jobb minőségű appok jönnek ki rá általában mint androidra... ezek azok a dolgok amik elbizonytalanítanak.. esetleg van ötletetek hogy melyikkel lenne kisebb a kompromisszum? :) mert az ugye mindenképpen van mindig.. ;)
2014. nov. 9. 16:27
 5/9 anonim válasza:

miért nem tartod olyan stabilnak ? ékeld alá és kész :P

Sony-t venném de nem a compactot hanem a nagyot és nem a 3-ast hanem megvárnám mar a 4-est

2014. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menny el egy szaküzletbe és nyomkodd meg őket, aztán eldöntöd melyik tetszik jobban:)
2014. nov. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,iPhone 6.sokkal jobb,gyorsabb,szebb,jobb képeket készít.
2014. nov. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

Egyértelmű,Z3 Compact.sokkal jobb,gyorsabb,szebb,jobb képeket készít.


:DDD

2014. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igazából hülyeség minden teszt az Iphone 6 mellett szól,tesztek alapján 10/9 téren az első.

Egyedül a kiadott appok mennyiségében előzi meg az android az ios-t.

Tényleges a plus uralja a teszt mezőnyt,készített képek minőségében,gyorsaságban,betöltés sebességében ,reagálásban,stabilitásban és egyebekben.

2014. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!