Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tápegységet tudnátok...

Milyen tápegységet tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Régi tápom már régi és lecserélném főbb dolgok i5 4570 mellette van egy r9 290x 1hdd, 1 ssd-t veszek most táppal együtt+ (gondolom több nem lényeg) +minden ami kell ugye egy gépbe.. :D 290esek ugytudom sokat esznek nem nagyon értek hozzá mit kéne nézni 15 körül szánnék rá persze ha muszáj van rá több is, egy fsp hyper 600ast néztem ki, megfelelő lenne?

2014. nov. 9. 14:13
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Jó de XFX Pro 550 lenne tökéletes minimum viszont az drágább... (én ilyen vga mellé ráköltenék)
2014. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a helpet, haver még ajánlotta az fsp raider 550-et (ezt sok helyen láttam ajánlva) és a CORSAIR CX600-at (neki ez van) természetesen kiadom érte a többet nem akarok egyhamar másikat venni, ezek közül valamelyik már okés lenne?
2014. nov. 9. 17:19
 3/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Inkább cx et venném

De raider se rosz (bár elöfordulhatnak anomáliák)

2014. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!