Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikortól "karcos" egy CD?

Mikortól "karcos" egy CD?

Figyelt kérdés

Mikortól szól bele a CD működésébe a karcok , ujjlenyomatok?

Ha van rajta 2-3 ujjlenyomat az már rosszabbá teheti?



2014. nov. 9. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy jobb minőségű CD nehezen karcolódik, és enyhén karcosan is jól olvasható.

Az ujjlenyomatot, koszt érdemes letörölni, így a CD már olvasható rendesen (bár még nem láttam olyat, hogy egy kis kosz miatt ne olvasta volna be a gép a CD adatait).

2014. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Több PS3 játékom van , és az egyiken sikerült olyan hibát vétenem , hogy amikor vettem ki megfogtam az alját , nem vettem észre és végig húztam rajta az ujjam.

Most van rajta egy ilyen csík féleség.


Bár ez még azelőtt történt mielőtt elkezdtem volna vele játszani , és semmi baja nem volt.

Csak kíváncsi vagyok hogy számít-e valamennyit , esik -e az FPS stb.

2014. nov. 9. 17:49
 3/7 hypno ***** válasza:
Nem számít. Ha stabilan olvasható a lemez, akkor működik, ha nem akkor meg nem.
2014. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Köztes állapot akkor nincs?

2014. nov. 9. 20:45
 5/7 hypno ***** válasza:

Nincs.

A digitális adatrögzítésnél nincs.

Persze maga a technológia bizonyos számú adathiányt tud kezelni, de aztán megdől a mutatvány.

Ez nem olyan mint a bakelit lemez, meg a compact kazetta, ami serceg, recseg, hullámzik, nyávog, de szól.

2014. nov. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igy van, vagy mukodik es akkor minden mukodik vagy nem es akkor kuka a lemez.

A folt, amit a kezedrol rakerult zsirreteg okoz nem szamit. Puha ronggyal letorolheto.

Ami szamit az a karc, abbol is csak a melyebb fajta amin nem lehet javitani es ami megakadalyozza az olvasot, hogy tisztan kiolvassan a 01-eket.

2014. nov. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy működik, vagy nem. Ha nem működik rendesen, úgyis kiírja a pl. játék telepítője, hogy nem tudja beolvasni rendesen a fájlokat, vagy sérült a fájl.
2014. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!