Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Phenom II X4 955 3.20GHz...

AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition gyári hűtést szerintetek mire érné meg lecserélni?

Figyelt kérdés
Sziasztok van a gépembe egy AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition processor gyári hűtővel ventivel. Az lenne a kérdésem hogy szerintetek mire lenne érdemes lecserélni mert elég magas (55-65 fokos) játék közben és a gyári nem bírja lehűteni maxon megy a venti de akkor se tudja visszahűteni.Sok játék is azért szaggat be mert megfigyeltem 54 fok felet kezdenek el akadni szaggatni a játékok játéktól függetlenül bármi legyen az. Meg am is a gép csak addig csendes amíg nem csinálok semmit. Elkezdek nézni youtubon valami videót egyből felmelegszik és ordít a ventilátor. Elvittem újra pasztázni kitakarítottam de az se segített. Gépházat is most vettem [link] hátha az volt a baja hogy nem szellőzött rendesen de így se jobb, igaz még tervezek bele ventit venni. Elég sok mindent összeirkáltam :D de a lényeg az lenne ki mit ajánlana a gyári helyet jöhet minden de max olyan 10000 körül tudnék költeni rá. Elöre is köszi a válaszokat.
2014. nov. 9. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hello köszi ez nem tűnik rossznak csak ahogy az oldalon is írják amit linkeltél elég nagy nem tudom nekem hogy férne el a gépház gyári ventijétől ami hátul van meg stb. De lehet teszek vele egy próbát.
2014. nov. 9. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Jah a gépházat még nem néztem meg.
2014. nov. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Belefér a házadba :)


A házadba maximum 165mm-es hűtő fér be és a kolega által linkelt hűtő 159mm-es :)

2014. nov. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi akkor lehet majd beszerzek egy ilyet.
2014. nov. 10. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!