Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem működik a be/ki kapcsoló...

Nem működik a be/ki kapcsoló gomb az okos telefonomon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

LG Nexus 4 telefonom van. Képernyőképet szerettem volna csinálni, de nem reagált, hiába nyomtam a ki/be kapcs gombot a hangerővel együtt (mert hogy így kell :D). Ezután kiszerettem volna kapcsolni hátha utána jó lesz. De nem jelenik meg semmi, viszont a képernyő lezár/felold működik.

Mit tegyek illetve mit tehetek ? Hogyan tudnám kikapcsolni vagy újraindítani még a telefonom ? 19%-on van az aksi, gondoltam lemerítem és majd kikapcsol... Na de eszembe jutott hogy ha kikapcsolni nem tudom, be sem fogom tudni :SS Ötletek ?

Előre is köszi



2014. nov. 9. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Garancia?

G.

2014. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez év dec. 21-ig van azt hiszem.
2014. nov. 9. 20:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor meríts le/vedd ki az akkut, ha tudod és próbáld meg bekapcsolni. Ha nem megy, akkor gari, ha igen, akkor valószínűleg csak szoftveres volt a gikszer.

G.

2014. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ennek a telefonnak nem lehet levenni a hátlapját (pici csavar rögzíti), vagy is le lehet de akkor már nincs hozzá garancia. + Nem cserélhető benne az aksi :S
2014. nov. 9. 21:03
 5/9 ThodEE GoD ***** válasza:
100%
Akkor marad a merítés és kiderül, mihamarabb a végére jársz annál hamarabb nyugodhatsz meg ;)
2014. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az is felmerült benne hogy szerdán amikor megkapom az android 5.0-t, frissítés és újraindítás után lehet jó lesz ?! Mert a gomb konkrétan funkcionál, mert ezzel a gombbal zárom és oldom a képernyőt, de amikor hosszan nyomom akkor semmi. Szerintetek ?
2014. nov. 9. 21:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld így kikapcsolni (újraindítani): bekapcsoló + hangerő fel gombot tarsd nyomva amíg ki nem kapcsol a kijelző.
2014. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyomd hossszan 10mp-ig a bekapcsoló gombot, resizni fog
2014. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ùtolsò elötti !!! Köszönöm !! :) nem gondoltam volna de siker !!!! Ùjraindult ès műkődik ! Köszi !


Ùtolsò! Pròbáltam már azt! Fèlpercig is nyomtam semmire nem reagált, kèpernyőkèpet sem tudtam csinálni semmit sem, de a hangerő fel + be/ki gomb hosszan siker !

2014. nov. 9. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!