Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Leesett körülbelül 1,5 méter...

Leesett körülbelül 1,5 méter magasról a winchesterem a parkettára. Milyen baja lehet?

Figyelt kérdés

A döbbenetes az, hogy túlélte az esést, minden adatot sikerült róla lementenem. Most futtattam rajta egy badblocks parancsot, és nem jelzett hibás szektort. Nem ad ki furcsa hangot, megy mint új korában. Mit ellenőrizzek még, milyen egyéb baja lehet?


Egy 1TB-os WD Caviar Blue winyóról van egyébként szó.


2014. nov. 10. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
1,5 méter nem olyan magas és a parketta se túl kemény egy WD-hez :D Ha külsőleg nem sérült, nem horpadt be, stb., és nem hallasz menet közben fura zakatoló hangot, akkor nagy valószínűséggel semmi baja.
2014. nov. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ThodEE GoD ***** válasza:
Szerintem pedig nagy szerencséd volt, nekem a kocsi hátsó üléséről a lábtérbe esett le a gumi szőnyegre egy WD külsővinyó, az USB SATA átalakító megúszta, de a vinyó nem :(
2014. nov. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lajos54 ***** válasza:

Így van, mázlista vagy. Pakolászás közben feldőlt az asztali számítógép (nem volt bekapcsolva), és megmekkent a HDD...

Ha eddig működött, akkor talán megúszta.

2014. nov. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok: érdekesek a többi válaszok. Én eddig akárhányszor találkoztam leejtett HDD-vel, annak nem volt semmi baja. Úgy látszik akkor az illetők szerencsések :D
2014. nov. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Korábban egy 2TB-os winchestert sikerült hazavágnia a gyerekeimnek úgy, hogy a gép tetejéről verték csak le. Ezért is csodálkoztam azon, hogy egy 1,5 méteres esést kibírt.
2014. nov. 11. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!