Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes toshiba HDD-t venni?

Érdemes toshiba HDD-t venni?

Figyelt kérdés

Toshiba illetve a WD blue között vacilálok.

A WD-t sokan ajánlják. A toshiba ennyire rossz lenne?

Volt vagy van valakinek tapasztala mindkettővel?


2014. nov. 10. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:

WD Blue

Nekem wd blue van, nagyon meg vagyok vele elégedve.

2014. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TallandThin Boy ***** válasza:

Nekem is WD blue-m van, lassan egy éve, de előtte Toshibám volt. 6 évig használtam azt a winyót (160gb), de még mindig működik annál akinek odaadtam. Mondjuk ez nem túl gyakori, hogy egy hdd 6-7 évig húzza.


A jelenleg kapható toshiba hdd-kről nem tudok nyilatkozni.


A jelenlegi WD-mel meg vagyok elégedve, szerintem tökéletes.

2014. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Toshiba külső HDDm van 1 Tb. Illetve volt, amíg be nem xart. Az 1 éves jótállás letelte után fogta magát, és nem kapcsolt be többé. Soha többé Toshiba cucc. Pasim meg egy Toshiba laptoppal szívott évekig, míg le nem cserélte.
2014. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászóláshoz egy ellenpélda: nekem két 500 GB-os WD Green és egy 2 TB-os Toshiba merevlemezem van, mindegyik tökéletesen működik. A lányomnak 3 éve vettem egy Toshiba laptopot és tökéletesen működik.
2014. nov. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Itthon új (Újnak azért már nem új, májusi) gépben 1TB-os Toshiba lemez ficereg gond és hang nélkül, szerintem hülyeség egy rossz tapasztalat alapján ráállni a "soha többé"-re :)
2014. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, május még azért nem volt rég. Ne csodálkozz, azért, ha a 2 éves jótállás végén elszáll a Toshiba vincsi.
2014. nov. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem egy, hanem 2 rossz tapasztalat családon belül. Szerinted butaság, szerintem elővigyázatosság. Ugyanúgy, mint ha valami beválik, leginkább olyan márkát szeretek venni legközelebb is (Asus, HP)
2014. nov. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam egy WD 1TB nem kapcsolt be fél év után. A Toshiba 1TB pedig már 5-6 éve tökéletesen fut, másik Toshiba merevlemez is gond nélkül megy. Nincs baj a Toshibával.
2014. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!