Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szaggat az Advanced...

Miért szaggat az Advanced Warfare?

Figyelt kérdés

Pentium g3420

2x4 gb ram

gtx 660 2gb oc


Ez a konfigom, a játék szaggat a legalacsonyabb grafikai beállításokkal borderless modeban..100-120 fpsem van, de ha megyek egy kicsit és fordulgatok akkor leesik ilyen 20-30ra és elég idegesítő..játszhatatlan az egész. Tavasszal vettem a gépemet 120 ezerért és most az egész nem ér kb semmit már?!



2014. nov. 10. 21:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10 Adtak ki hozzá patchet, amivel megy 2 magos procival is. Egyébként igazat ír a PH!, mivel lassan tényleg kevés lesz 2 mag, mint ahogy 4gb ram is.
2014. dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy ez több mindentől függ de nekem tökéletesen és élvezhetően fut az FC4..:D
2014. dec. 26. 15:53
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem

Nem adtak az UBI SOFT-ék két magosra Patch-et.

Lelkes programozók írtak egy Dual Core Fix programot/törést, hogy megmutassák , igenis nem kell 4 magos proci a játékhoz.

Az Ubi Soft direkt úgy írta meg a játékot, hogy 2 magos procin fekete képernyőt eredményezzen. Miért? Gondolom leszerződtek a hardvergyártókkal hogy a szegény ember is több magost vegyen.

Először én is azt hittem : van végre egy olyan játék ami valóban 4 magra íródott, amit úgy írtak meg, hogy nem is futtatható két magoson. Aztán kiderül, hogy csaltak, mert magába a játékba írtak bele egy kódot, hogy ne fusson 2 magoson...

https://www.youtube.com/watch?v=qOO8oxFskIE

Ha nem írták volna bele, hibajelenséget sem adna...

Mi ez ha nem diszkrimináció?

Pont ugyanilyen eset volt a Call od Duty Ghosts esete.

6 GB RAM alatt nem indult. Direkt így írták meg.

Hackerek írtak rá egy RAM-fix-et, így már az is tudott játszani akinek 4 GB RAM-ja volt. És játék alatt kiderült, hogy nem használ a Ghosts 2 GB-nál többet....

https://www.youtube.com/watch?v=eB-x2zUnJE4


Mocskos világot élünk, odatelefonál valaki az Ubi Soft-nak, :"-Srácok, a következő játékba írjatok bele korlátozásokat, mert nem fogy az i5, meg a 6 és 8 magos AMD..."

Válasz:-"Oké főnök, mennyit utalsz a bankszámlánkra ezért?"

2014. dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Prohardver idézet:

"Úgy tudjuk, hogy a fekete képernyő azért következik be, mert a Far Cry 4 minimum két processzormagot inicializál magának, ráadásul nem logikus módon, hogy az első processzormagot kisajátíthassa a grafikus meghajtó. Ezt azonban kétmagos processzoron nem tudja megoldani, mert már a harmadik dedikált mag inicializálása is gondba ütközik"

-Grafikus meghajtó kisajátítja magának a processzor magot?

-MIVAN?

-hát minek van a Grafikus kártyában a GPU? Nem azért hogy az számolja ki a képeket? Minek kell a CPU egyik magjával számoltatni? Nem értem...

De érdemes elolvasni a Prohardver cikke alatt levő majd 500 hozzászólást, átvágva érzik magukat a játékosok, "mert azt mondták hogy nem megy" aztán mégis megy...

Tisztára mint a politikusok, olyanok egyes játékfejlesztők. A politikusok rossz törvényeket írnak amiben maguknak kiskapukat hagynak , a játékfejlesztők programokat, amikbe korlátozásokat csempésznek.

Le az Ubi Soft-al!


:DDD

2014. dec. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én nem is említettem, hogy a Ubisoft adta ki a patchet (főleg, hogy az Activision készítette a játékot). Ha még emlékszel a Ghostra, ott 6gb ram alatt nem volt hajlandó elindulni. Erre is találtak megoldást.
2014. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"#10 Adtak ki hozzá patchet, amivel megy 2 magos procival is"

"Én nem is említettem, hogy a Ubisoft adta ki a patchet"

1:Hahó!

a far Cry 4-et az Ubisoft adta ki.

[link]

az Activision a Ghosts-ot készítette

2: most adtak ki hozzá patch-et amivel megy 2 magon is, vagy nem adtak ki hozzá patch-et? :)

Szerintem nem adtak ki, a törés pedig amit amatőr hackerek írnak nem hívható patchnek ...:)

2014. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!