Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kinéztem egy gépet és meg is...

Szőrös Béka kérdése:

Kinéztem egy gépet és meg is fogom venni. Szerintetek ilyet lehet kérni az üzletben?

Figyelt kérdés

Erről a gépről lenne szó: MSI GS70 2QE-054CZ

Viszont mindenhol Win8.1-el árulják. Szerintetek lehet olyat kérni, hogy nekem inkább a Win7 legyen rajta?

És ilyenkor, mikor a Windowst is adják hozzá, ugyanúgy megkapom a gyári lemezét is gondolom



2014. nov. 13. 08:46
1 2
 1/18 anonim válasza:
én nem szeretnélek semmi törvénytelenre buzdítani, de minek veszed oprendszerrel?
2014. nov. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Mert sehol nincs olyan opció :(

A gép ára is direkt így van szabva sajnos. Egyébként nyilván én is úgy venném, hogy op nélkül és olcsóbban

2014. nov. 13. 08:50
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem kérheted 7-tel.

Előretelepített oprendszer van tajta.

2014. nov. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

első oldal amit ki adott kereső:

[link]

Erről van szó? hát szép ára van, én sosem adnék ennyit, inkább egy jó gamer pc 300-350ből.. no meg hogy ott van alatta oprendszer választás...

(még üzletben is megoldják, hogy nem eredetit raknak rá ilyen áron..)

Minek neked ilyen áron, ha a win7 telepitésének opcióit sem ismered?:D

2014. nov. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#4

Mert nekem ilyen kell és kész. Nekem belefér, egyébként nem csak játékra kell, hanem a munkámhoz is. Gondolom az meg sem fordult a fejedben, hogy számomra fontos a mobilitás.


Igen amit ott néztél, az nem helyette van, ha jobban megfigyeled, hanem feláras, tehát pluszba! Gondolom nem kerül 21k-val többe a Win7, mint a 8...

2014. nov. 13. 09:13
 6/18 anonim ***** válasza:
Jesszusom mekkora parasztvakítás. :D
2014. nov. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Fogadni mernék, hogy a szivárvány színű billentyűzet miatt ilyen fontos. :D
2014. nov. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köpök a világító billentyűzetre... Pont nem érdekel, hogy világít vagy sem! De téged ez mit érdekel?
2014. nov. 13. 10:11
 9/18 A kérdező kommentje:

#6/#7

Gondolom Te csak egy hardcore gamer vagy, akinek fogalma sincs, hogy esetleg más jellegű programokat is csinálnak pc-re. Egyébként CAD programokhoz kell...

2014. nov. 13. 10:24
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Novembertől a Microsoft már csak a windows 8.1-et engedi, hogy előre feltelepítsék a boltok a PC-kre. Persze találhatsz olyan boltot, ami kicsit régebbi készletről van és még win 7 van rajta, de szerintem ezzel sem fogsz sikerrel járni, mert már egy éve szinte minden gépre Windows 8-at vagy 8.1-et raknak. (A változás annyi, hogy eddig rárakhatta a bolt a Win 7, 8,8.1 bármelyikét, de már csak a 8.1-et.)

További opció, hogy találsz olyan helyet, ahol előre telepített operációs rendszer nélkül árulják és megveszed azt, majd veszel hozzá egy Windows 7-et.

2014. nov. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!