Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Eladtam a videokártyám és...

Eladtam a videokártyám és "sistereg" a vásárlónak. Mit csináljak szerencsétlennel?

Figyelt kérdés

Azt mondja elektromos sistergő hangja van (de működik), több gépben is megnézte. Nálam nem volt ilyen. Nem tudom hogy most beszerelésnél béna volt vagy a tápja hazavágta vagy mifene. Drága kártya, de eredeti árához képest még olcsón adtam szerintem. Garancia még van rá, azzal együtt kapta. Most azt nem nekem kellett volna felajánlanom hogy megmutatom működés közben mielőtt elviszi, nem? Neki kellett volna kérnie és akkor meggyőződhetett volna róla ő is. Próbáltam neki segíteni hogy mi lehet a baj, de nem az volt és most meg azt mondja "nem azért fizettem x összeget hogy máris gariba cseréltessem". Elhiszem hogy idegesítő, de most mit csináljak így utólag?!

Vélemény?


2014. nov. 13. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:

> azt mondja "nem azért fizettem x összeget hogy máris gariba cseréltessem"


Márpedig ez ilyen. Ha cserélik, akkor csak örülhet, mert töredék áron kap teljesen új kártyát.

Persze, baromi idegesítő, de használt cucc vásárlásánál bőven benne van a pakliban (sőt, néha új termék vásárlásánál is).

2014. nov. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Adott már rólad értékelést?
2014. nov. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1: hát igen...most szívás, de gyakorlatilag még jobban is járt.


#2: még nem

2014. nov. 13. 10:33
 4/9 anonim ***** válasza:
vannak olyan vga-k amik ciceregnek ha nagyobb teljesítményre kell váltaniuk ,szerintem örülhet hogy olcsón kapott egy jó kártyát innentől kezdve meg hogy ő nem kérte hogy megnézhesse nálad működés közben az ő a szociális próblémája . hardverapron adtad el neki ?
2014. nov. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nehezen ír magyar sorry
2014. nov. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
olx-en
2014. nov. 13. 11:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát mit nem képzel magáról? Működik, nem? De! Hát akkor? Suttyó paraszt. Ne csinálj semmit, ne törődj vele. Olcsón kapott erős kártyát, erre meg ő elcseszett, és most téged hibáztat, és téged kér számon. Vicc.
2014. nov. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#2-es voltam. Végülis tökmindegy.


Küldj neki egy füldugót, vagy ajánld neki hogy süssön rajta szalonnát. Érted, most a te szavad áll az övével szemben, azért annyi jóhiszeműség legyen már benne hogy ne feltételezze azt hogy eleve sistergett, mivel benned is van annyi hogy feltételezed hogy most sistereg. Vigye vissza garanciálisan. Ez vadonatúj kártyával ugyanúgy előfordulhatott volna. Erre találtál ki a garanciát.

2014. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezzel garozni se fogják, működést nem befolyásoló jelenségről van szó.
2014. nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!