Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért megy maxon a videokártya...

Bbnc223 kérdése:

Miért megy maxon a videokártya alap helyzetben?

Figyelt kérdés
Van nekem egy asus gtx 650 ti-m eddig semmi baj nem volt vele,most meg gondolt egyet és a gpu usage 98-99% on van úgy hogy nem csinálok semmit.leállítottam a háttérbe mindent és semmi még annyi se mindent megpróbálta töredezettség mentesítést is az se volt jó. Nagyon meg köszönném ha valaki tudna egy ÉRTELMES választ küldeni.

#maxon megy a vga #szakadt a játék
2014. nov. 13. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
vírus
2014. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösz
2014. nov. 13. 22:31
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez aztán az értelmes válasz
2014. nov. 13. 22:32
 4/9 HUN_Sector ***** válasza:
Futass végig egy víruskereső alkalmazást, aztán egy spybot search and destroyt a gépen. Ha semmit sem találnak, akkor legvégső esetben win reinstall, de ahogy írták, rosszindulatú kódnak kell lennie ami ezt okozza.
2014. nov. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet az nvidia vezérlőpult kavar be, vagy az energia beállítások valahogy módosultak. van olyan beállítás az nvidia vezérlőpultban, hogy mindig maxon fusson, igénytől függetlenül, lehet az lett beállítva.
2014. nov. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van víruskeresőd/írtód?
2014. nov. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem bekaptál valami E-coin bányász vírust, vírusirtás +1!

G.

2014. nov. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már futattam és egy ideig jó volt de most megint rosz nem tudom mi a balya
2014. nov. 17. 21:16
 9/9 anonim ***** válasza:
attól még mert futtatod a vírus irtott nem jelenti hogy minden rendben van ,lehetséges már annyi fájl megfertőződött hogy a kis irtó programod már nem ér semmit . ilyenkor jön az a rész amikor újra kell telepíteni mindenképpen a pc-t !!!!!
2014. nov. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!