Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Haverom kapott egy Samsung...

Peteraveiro kérdése:

Haverom kapott egy Samsung 250gb-os sata hdd-t megmenthető még?

Figyelt kérdés

A bios látja minden adatot a hdd-ről

de a Win7-et leterheli induláskor nagyon!

ki húztam a sata kábelt a hdd-ből rendszert újból indítottam,és utánna dugtam be újra a sata kábelt a rendszer betöltés után.

Addig jutottam vele hogy,ki adja hogy,helyi lemez F: de 0 bájtnak veszi a tulajdonságban,nagy nehezen kidobja hogy formázzam meg de valahogy nem formázza le.(mintha meghatározattlan idő lenne neki)

és helyi lemez F:/tulajdonságok/hardver/kötetek ezen belül beolvasás ott kb 2 perc múlva beadja az adatokat kapacitás és szabad terület stb ott is jól lát mindent.

sajátgép/kezelés/lemezkezelésben sem tudom formázni mert az is meghatározattlan idő mire beolvassa a lemezmeghajtókat.



maga a hdd a rossz vagy van rá megoldás?

válaszokat előre is köszönöm :)


2014. nov. 15. 19:38
 1/2 Reiber Péter ***** válasza:

A HDD rossz.

Elméletben lehet rá megoldás, de túl bonyolult ahhoz, hogy meg tudd csinálni, vagy érdemes legyen foglalkozni vele.

2014. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a választ!! :)
2014. nov. 15. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!