Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SATA III-as merevlemeznek egy...

SATA III-as merevlemeznek egy SATA II-es portra kötve nagyobb a fogyasztása?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy új SATA III-as merevlemezt a laptopomba, amiben viszont csak SATA II-es portja van. A gondom vele az hogy a Windows amit felraktam rá nem látja a vezetékes hálókártyát. (nincs ismeretlen eszköz az eszközkezelőben, és a régi rendszeren is működik)

Másik fórumokon is kérdezősködtem és kaptam olyan választ, hogy a lemez fogyasztása okozhatja hogy a rendszer lekapcsol bizonyos eszközöket.

Kétlem hogy ez lenne a probléma, mivel a lemezen feltüntetett teljesítményfelvétel alig fele az előző lemezének, viszont olyan pletykákat is hallottam, hogy egy SATA III-as merevlemeznek SATA II-porton nagyobb lehet a fogyasztása.

Igaz ez egyáltalán? Ha igen kb. mennyivel?


2014. nov. 16. 13:59
 1/2 Tengor ***** válasza:

Nem igaz. Ugyan annyi a fogyasztás.

Drivereket gondolom nem tetted fel. Tegyél fel minden drivert és menni fog minden eszköz, ami eddig is ment!

2014. nov. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Feltettem minden drivert, nem azzal van a hiba. (Ha driver hiba lenne, attól még az eszközkezelőben látszania kellene)
2014. nov. 16. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!