Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A trust tényleg írtó gagyi...

A trust tényleg írtó gagyi termékeket gyárt?

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Elegge. De legalabb olcso, es van akinek csak ez szamit.
2014. nov. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 BM-Striker ***** válasza:

Nem.


Neki is vannak jobb és rosszabb termékei.


Pl, az én Trust 270KD-m egyike az általam próbált legkényelmesebb billentyűzeteknek, elég strapabíró darab(egyszer le lett öntve teával, kipucoltam , és máig tökélesen működik)

2014. nov. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem,mert én nemrég vettem egy trust gxt280 billentyűzetet és a trustot fórumon van aki a szemembe ócsárolja,de több felhasználó is elégedetten írt erről a billentyűzetről,de szerinte más márkákban is jócskán akad szar.
2014. nov. 16. 23:15
 4/9 Reiber Péter ***** válasza:

10éve(!) egy olcsó kicsike trust egeret tologatok.


Már lekopott a trust felirat meg minden, még mindíg megy.


Engem tehát "meggyőzött", de lehet az azóta eltelt időben már hótgagyi is lehet akár az egerük meg mindenük.


Amig kereskedelemben dolgoztam, nem sokat találkoztam vele, mint márkával.


Mindeki "nagy neveket" vett, senki nem trust-ot, mert miaz, hogy trust, fujj, valami szegénységi bizonyítvány.


Én meg ugy örültem minden nap, amikor végre "eldobhattam" bent a méregdrága szuperneves-márkás lomha óriási egeret, és hazajöhettem a kis trus-hoz...;)

2014. nov. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem is volt egy revoltec lightboard xl2 es billentyűzetem,mindenki fikázta szidta hogy milyen szar kínai márka,kopok ragadnak a billentyűk,szar az egész tescos szar,nekem 7 évet szolgált míg most le nem cseréltem erre a trust gxt280 ra 7 év alatt nagyon minimális kopás egy két betűn,sosem ragadtak a gombjai,mai napig működik,csak a világítása kopott meg kissé.Meg még van egy genisu 2200Ft os lazeres egerem pár éve meg van a gigabyte kicsit komolyabb egér kihullott másfél év alatt ez meg évek óta működik,most is ezt használom,és annyira fikázzák ezeket a cuccokat.
2014. nov. 16. 23:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan billentyűzetem van, nekem bejött, semmi gond vele.
2014. nov. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 HUN_Sector ***** válasza:

Van egy 2,5 éves trust bluetoothos egerem, van benne pár száz óra skyrim és megint pár száz óra world of tanks, jó sok netes klikkelgetés... stb. Majd kénytelen voltam behozni a melóhelyre dolgozni, mert az ide vett neves egerek pár nap után beadták a kulcsot, ebben meg van anyag és kifogástalanul működik.


Szóval mint a neve is mondja, trust=bizalom. vegyél te is nyugodtan tőlük. De mint minden terméknél, itt se a választék legolcsóbb tagját válaszd, hanem az alsó-középkategóriától szemezgess.

2014. nov. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azért megy ám a lenézés ezt írták egy helyen


" de azért arról ne próbálj már meggyőzni hogy egy Trust mint márka akár köszönőviszonyba kerülhet egy Razer/Microsoft termékkel.."

2014. nov. 17. 19:14
 9/9 HUN_Sector ***** válasza:
azok 20000ft-nál kezdődnek. Ebből 15000ft a márkanév (fater mikrofos egere konkrétan vacak)
2014. nov. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!