Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a mikrofon jó lesz szerinte...

Ez a mikrofon jó lesz szerintetek?

Figyelt kérdés

Meg akarom úgy oldani a hangbevitelt viszonylag olcsón, hogy ilyen állványon lenne a mikrofon, mint a stúdiókban.


Ez lenne az állvány:

[link]


Ez pedig a mikrofon:

[link]


Az egyik kérdésem, hogy kell-e ezekhez még valamilyen kiegészítő, akár vezeték, AKÁRMI, szóval jó lenne, ha vétel után rögtön tudnám használni, úgy értem, hogy ne mindent egyesével rendeljek.


A másik kérdés, hogy jó-e ez a mikrofon, és a harmadik, hogy ezzel az állvánnyal jó-e?


Akármi vezeték vagy valami hiányzik, valaki leírná?


Vagy ott van az állvány, ott a képen a mikrofon, ugye az nem jár hozzá, de ezenkívül minden, mert mi van ha a mikrofonhoz is adnak tartót, meg a másikhoz, persze nem baj, de szerintetek ez a kettő jó így?



2014. nov. 18. 14:30
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van az állvány link még egyszer, mert nekem nem hozta be.

2014. nov. 18. 14:31
 2/7 anonim ***** válasza:

A miki, és az állvány is jó. A kérdés az hogy mire . Mire szeretnéd használni ? Stúdió minőségben akarsz éneket rögzíteni ? Vagy mi a fenének ilyen flancos semmire nem jó cucc ?

Mert másra felesleges !!

2014. nov. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Vagy akkor nem veszek ilyen állványt, hanem csak egy kis asztalit, ami nem olyan drága, így össz-vissz olyan 14-15-be lenne, ami azért nem olyan drága szerintem.

Szerinted?

2014. nov. 19. 23:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy ezer ft.-os mikrofon ugyan úgy megteszi, mint az a böhöm nagy.

Azért kérdeztem, hogy milyen célra használnád. Skype, vagy Videókészítésre felesleges ilyen komoly holmi. Semmi különbséget nem fogsz hallani. Csak pénzkidobás.

2014. nov. 20. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A minőség lehet hogy megteszi, de teljesen háttérzajos, próbáltam már, skypera jó, de videókészítéshez nem jók, minimum 10-es kell rá.

Az nem olyan sok még átlag felhasználásra kell

2014. nov. 20. 07:22
 6/7 A kérdező kommentje:
*átlag felhasználásra se
2014. nov. 20. 07:23
 7/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=Opmepiw7W2I

Ezt egy 600 Ft-os mikrofonnal készítettem.

Erről ennyit. :)

2014. nov. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!