Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ati Radeon x1300/x1500 Videó...

Madafaka98 kérdése:

Ati Radeon x1300/x1500 Videó kártya driver?

Figyelt kérdés
Helló mindenki! Az lenne a problémám, hogy a fent említett videó kártyához bármilyen illesztő programot telepítek, nem hajlandó 1GB-nek fel ismerni, mindenhol csak 256MB-t érzékel, nem is futnak úgy a dolgok/játékok, ahogy kellene nekik, és nem tudom, hogy mi lehet a probléma. Ha valaki tud valami megoldást a dologra, akkor kérem segítsen.
2014. nov. 19. 20:07
 1/5 HUN_Sector ***** válasza:
milyen windowshoz kéne?
2014. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Windows 7 32bit
2014. nov. 19. 23:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Még így mellékesen, hogy az élményindex is 3,6-ra értékelte, előtte az 512-es karimat is jutalmazta egy 5,1-el.
2014. nov. 19. 23:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a hozzá való driver:

[link]

Az élményindexel ne foglalkozz, nem pontoz rendesen.

Ha valami régi géped van, akkor ne csodálkozz hogy lassú Windows 7el, a játékok rosszabbul fognak menni, mint XPvel.

2014. nov. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem régi a gépem, egy Dell Optiplex 760-om van. És eddig is ez volt ezzel a rendszerrel, csak egy Ati radeon HD4550-el, és azzal pl.: a Crysis 2 nem akadt, ezzel játszhatatlan, van maximum 20fps-em. Nem tudom mi van vele, a dxdiag is el ismeri, hogy 1gigás, és a catalyst software suit is, de minden más 256mb-nak hajlandó felismerni. Már a rendszert is újra raktam, hogy nem-e azért, de nem, és kezdek ki fogyni az ötletekből. Már le szedtem vagy 10 drivert, és egy sem jó. Annyi, hogy a dxdiag azt írja, hogy a WHQL aláírás nincs meg, de nem hiszem, hogy az ilyen galibát képes okozni. (Annál a drivernél írja, hogy nincs WHQL, amit te is linkeltél, én már azt a válaszod előtt le szedtem)
2014. nov. 20. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!