Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha beteszek még egy merevlemez...

Laciku 02 kérdése:

Ha beteszek még egy merevlemezt az asztali pc-be akkor seed müködik e egyszerre mind a két merevlemezen?

Figyelt kérdés

2014. nov. 20. 10:34
 1/3 Tengor ***** válasza:
Persze. A fájlok egy részét töltheted az egyik meghajtóra, másikat a másikra.
2014. nov. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gábor_79 ***** válasza:
Csak ha a beállításokba be tudsz állítani egyszerré két mappát elérési útnak.
2014. nov. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gábor_79 ***** válasza:

Ja, magam is úgy csinálom, de elsőre valamiért úgy értettem, hogy egyazon fájlt két meghajtóra helyeznéd.

Szóval én is kettéosztottam, hogy ne gyilkolja a 150 torrent egyetlen lemezem, oszt megfeleztem. Feltételezem µTorrentet használsz. Az eljárás: létrehozol egy mappát ahova mentenéd, az alap. Aztán rámész a kiválasztott fájlra > jobb gomb. Alulról harmadik "Haladó" klikk. > "Letöltés helyének megadása" betallózod az előzőleg létrehozott mappa elérését. A program áthelyezi magától. Itt megjegyezném, hogy valamiért irdatlan lassan teszi, nem a lemezek maximális írási sebességével, hanem ott nyekereg valamiért. Ezért, - és ezt nem javaslom elsőre- én manuálisan átmásolom és később megcsinálom a mutatott eljárást. Ilyenkor rákérdez, hogy "a fájl már létezik. Akarom, hogy felülírja?" Nos, nem, de attól független átírja az elérését a programon belül helyesen.

Viszont win újratelepítés után, ha ilyennel próbálkozol, akkor jogosultsági problémák lehetnek, ezért előtte saját tulajdonba kell venni.

2014. nov. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!