Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A monitorom néha teljesen...

A monitorom néha teljesen meghülyül, OSD MAIN CONTROLL?

Figyelt kérdés

Az egyik nap semmi gond, másik nap pedig folyamatosan bedobálj a képernyő középére az osd main controll feliratot, a menüt, és a brightness opciót is.

Már vagy egy hete próbálnám megoldani ezt a problémát, de csak nem sikerül. A gond valószínűleg az, hogy rosszul érintkezik, ezért szét kéne szedni a monitort. Neki is kezdtem, de jobbnak láttam felhagyni ezzel a dologgal, mert a PHILIPS márkánál nem tudnám leválasztani, vagyis letudnám, de akkor törne.. Szóval maga a kérdés az az lenne, hogy nincs-e valamilyen alternatív, kézzelfoghatóbb megoldása ennek a dolognak.



2014. nov. 22. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valamelyik gomb bevan ragadva
2014. nov. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Több mint valószínű, hogy ez a probléma, a kérdés főtémája az lenne, hogy hogyan tudnám kívülről megoldani ezt a gombos problémát.
2014. nov. 22. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:
úgy hogy szét szeded
2014. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mint ahogy azt már a kérdésemben is megfogalmaztam, a PHILIPS logónál rögzítve van.
2014. dec. 5. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!