Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Galaxy s3 alaplap csere?

Galaxy s3 alaplap csere?

Figyelt kérdés
Szóval s3-om elromlottm.nem kapcsolt be.garanciálisan megjavitották(15ezer forintert garanciálisan mert állitolag viz volt benne) de a kamerája mégsem megy.elvittem egy helyi szervizbe ahol megnéztékés vezérlőhibát diagnosztizáltak nálla mondván hogy nem érdemes hozzápiszkálni mivelannyira erzekeny helyen van a vezerlo hogy utana audio hiba vagy teljes halál....szoval igy maradt.nem megy a hátsó lamerája.gondoltam hogy veszek egy hibás s3at melynek a kepernyojevel van baj es az alaplapját beteszem a sajátomba.megéri szerintetek ezzel foglalkozni?előre köszönöm a válaszokat és bocsi az ékezetek és egyéb helyesirási hibákért.

2014. nov. 22. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Abból a pénzből amit bele ölsz veszel egy új telefont..,másrészt vidd vissza a szervizbe reklamálj hogy nem csinálták meg jól..
2014. nov. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt add el hibásként,ennek megfelelő áron és vegyél olyat,ami tökéletesen működik.

Erre már költöttél,mégsem jó.

veszel egy kijelzőhibásat x összegért,aztán fizetsz azért is,hogy átcseréljék a panelt.

Szerintem többe lesz a leves,mint a hús.

2014. nov. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vissza kell vinni a garanciaszervizbe, és meg kell mondani, hogy rosszul csinálták meg.
2014. nov. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazatok van.szerintem karácsonyra veszek egy újat.köszönöm a gyors válaszokat
2014. nov. 22. 08:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Először menj vissza a szervízbe, és panaszkodj! Követeld, hogy megcsinálják! Szerintem ki lehet cserélni! Ha meg nem akarják, akkor meg mehetsz panaszkodni, hogy nem csinálják meg. Ezután meg tényleg csak eladás és újat kell venni.
2014. nov. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!