Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez a gép-konfigurá...

Szerintetek ez a gép-konfiguráció jó lenne kisebb nagyobb játékokra?


2014. nov. 22. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt az SSD-t hagyd a francba, a proci lehet gyengébb, a ram legyen minimum 8 giga és a videokártya is legyen erősebb. Próbáld újra :D
2014. nov. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez a lehető legrosszabb össze állítás videó kártya azt mondhatni vicc proci -alaplap -ház az jó ,tápegységből nem ezt venném hiába a 600 w ebből 450 -et ha tisztán le tud adni .. mennyi pénzed van rá ?
2014. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ház és a táp kuka.


De kérdem én,ha játszani akarsz,akkor miért a VGA-n spórolsz?


Szerinted a CPU számolja majd a textúrákat?

2014. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jól van na! Első összállitás.
2014. nov. 22. 21:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezért egyszerűbb ha árat írsz,és igényeket.
2014. nov. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, azért mondtam hogy próbáld újra.
2014. nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na a holnap este ujra meg próbálom. Szóval legyen gyengébb a proci erösebb VGA 8 gb RAM és jobb ház és ne nagyon legyen SSD
2014. nov. 22. 22:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, abban az esetben ha ennyit szánsz a gépre. De segítek rajtad egy kicsit, mert a pc worldön láttam egy kezdőknek szóló cikket:

[link]

Bár úgy látom 160k körül akarsz gépet venni, azért próbálkozz holnapig (hiszen így tanul az ember), aztán ha nem megy összedobok egyet.

2014. nov. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!