Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy asus x553 ma laptop,...

Fcbpetya kérdése:

Van egy asus x553 ma laptop, ami van hozzá driver cd, az win 8, nekünk win 7 van fent. Mindenhez találtal drivert hozzá és fel is tettem, kivéve a vga-t nem sikerül sehogy sem! Vkinek vmi tipp?

Figyelt kérdés

Pedig már kb 100 x próbáltam, egyszerűen nem tudom feltenni, se insallal, se úgy hogy frissítem és belinkelem neki a fájlt?


win 7 32 bites verzió van fent. állítólag intel graphics lenne a neve a vga-nak.



2014. nov. 22. 21:49
 1/9 T/Z ***** válasza:

A driver fájl indító exe fájlján jobb egérgomb, legalul tulajdonságok, kompatibilitás fül, futtatás Windows 7 sp1 módban.


Ez nem biztos, h működik, csak egy tipp.


Oldódott már meg így driver probléma, nem is egy.

2014. nov. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
X553MA utáni számok mik ?
2014. nov. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

intel honlapjára felmész és ott ad neked drivert hozzá.

[link]

2014. nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 T/Z ***** válasza:

Az lesz a gond, h ebben már Bail Tray alapú IGP van, annak meg nincs win7-hez hivatalos drivere.

Ez tipikusan egy olyan rövid gyártási élettartamra tervezett SoC az Inteltől, amihez csapnivaló drivertámogatást biztosítanak, mivel úgyis hamar ki fog futni. és mivel most jelent meg, csak win8/8.1 kompatibilis.



Nem lepődnék meg rajta, ha egyáltalán nem sikerülne win7 alatt működésre bírni. :/

2014. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 T/Z ***** válasza:

Na, Intel oldalán tényleg van hozzá driver, ha jól találtam meg.


Jó tudni.

2014. nov. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ja fura egy proci, de az intel atommal van rokonságba, ahogy látom. ezt a drivert találtam hozzá:

[link] (32bit)

[link] (64bit)


de van az előbb linkelt oldalon olyan funkció, hogy megkeresi a gépeden az inteles hardvereket és ott felsorolja a drivereket hozzá, lehet az a biztosabb.

2014. nov. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a segítségeket,majd kipróbálom ezeket is,de eddig akármit töltöttem le,egyiket se fogadta el...


nem az enyém a laptop,csak hozták nekem,és már 1000 megcsináltam de ez kifogott rajtam..:)

2014. nov. 24. 09:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy szakember nem próbálgat hanem javítsa a hibát!


Intel Graphics Driver vagyis a vga az APU ba van ahhoz kell driver


[link]



Intel® HD Graphics 5300 for Intel® Core™ M Processors


és a driver : [link]

2014. nov. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
aida64 erősen ajánlott
2014. nov. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!