Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit lenne érdemesebb fejleszte...

Razorclaw kérdése:

Mit lenne érdemesebb fejlesztenem, vagy ti mit fejlesztenétek inkább? /előbb.

Figyelt kérdés

Alaplap: MSi G41M-P33 Combo


VGA: Gigabyte geforce gt610 1GB DDR3


Memória: 4GB DDR2 800Mhz


Processzor: Intel: E5400 Dual Core


Táp: 450W


Vincseszter: 750GB


Szeretnék venni bele 8GB DDR3 1333Mhz-es modulokat (2x4GB-ot) annyi a max amit az alaplapba tudok rakni, és úgy gondolom hogy lenne változás ha a ramokat venném meg. Vagy VGA-t vegyek inkább? Melyik lenne a hasznosabb ennél az összeállításnál? És igen tudom hogy nem egy vásziszdász... de vga vagy a 8gb ddr3?



2014. nov. 24. 19:02
 1/4 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy ddr3 as alaplapba lehet rakni ddr5-ös vga-t? Vagy ez hogy működik? A válaszokat előre is köszönöm!
2014. nov. 24. 19:04
 2/4 T/Z ***** válasza:

A videokártyát bele tudod tenni, azzal nem lesz gond.



Processzort cseréld ki E8400/E8500-re. (6-7ezer Ft)


Videokártyát meg amelyik szimpatikus.


Ramot szerintem ráérsz cserélni, 4 giga nem rossz.

2014. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt a vga-t néztem ki (Asus R7 250 1GB DDR5), most jobbra nincs pénzem. Azért gondoltam a memóriát mert még is csak 8gb és ddr3... szóval észrevehetőbb lenne mint egy processzor nem? A vga esetében szintén ez a helyzet, 26 ezrem van az a dologra.
2014. nov. 24. 19:26
 4/4 T/Z ***** válasza:

Nem, a processzort jobban észreveszed, mint a 8giga ramot.


Ha a feladatkezelőt megnyitod, láthatod, h a ram nem nagyon telik meg, a 4 giga az még mindig nagyon jónak számít.

A processzor azonban nem egy combos típus.

2014. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!