Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire megbízható gyártó az...

Mennyire megbízható gyártó az XFX?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy R9 270X-et, ebből a Gigabyte és az XFX közül választanék, ugyanazok az órajelek, minden egyezik, viszont az XFX majd 5 centivel rövidebb. A gigabyte 30centi, M-Tech NOB09A házam van, ami viszonylag nagy, de pont a vga slottal szemben van a HDD és mérésre ütközne a gigabyte-al. Egy Gigabyte 990XA-UD3 alaplapba menne fx8350 mellé, ezért húz a szívem a Gigabyte kártyához, meg az már bizonyított is. Mennyire jó a hűtése az XFX-nek, hangos-e, megbízható működése van? Tehát ha berakom akkor 5évet menjen, Én nem húzom a cuccaimat. Köszi a segítséget.
2014. nov. 25. 13:02
 1/3 BM-Striker ***** válasza:

XFX kártyák ugyanolyan megbízhatóak, mint a többi nagyobb gyártó(Asus, Sapphire,MSI,....) kártyái.


A 270x-ük a gyorsabbak közé tartozik de nem az alcsony hangerejével tűnik ki a mezőnyből....



Ha halkat akarsz, akkor MSI-t vegyél.


270x 5 év múlva már ne fog erősnek számítani.


2-3 évben sokkal realisztikusabb lenne gondolkodni.

Pl 2év múlva talán még normális áron is eladatnád garanciával.

2014. nov. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy r9 280-at beleszorítanék azért, a sapphire most 53 a pcx-nél
2014. nov. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam rajta, de nagyon alacsony az órajele. Így maradtam a 270X-nél, amúgy sem Full HD-ban játszom egyenlőre, csak 720p-ben. Most jó áron el tudom passzolni az MSI 7790-et, így beruházok egy jobb karia Gta 5 miatt is, meg akkor bf4 is menne normális FPS-el ultrán. Egyébként tényleg nagyon halk az MSI kártyám.
2014. nov. 25. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!