Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mennyire éri meg...

Zobrilo kérdése:

Szerintetek mennyire éri meg ez a proci az árát? (kb 19. 000 ft), nekem Grafikai szoftverekhez kell esteleg 3D munkához, szóval nem a legújabb játékok futtatása a cél. Gyártó: AMD Modell: Phenom II X2 555 3.2GHz AM3

Figyelt kérdés

2014. nov. 25. 21:38
 1/4 Lajtai László ***** válasza:
19 ért már 4 magos amd-t kapi, az jobban megérné. Igaz más foglalattal. De használt piacon AM3 prociból is jobbat kapsz. Szerintem nem éri meg.
2014. nov. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BM-Striker ***** válasza:
Egy 4 éves 2 magos nem ér 19k-t.
2014. nov. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen az árát tényleg nem éri meg de a telejesítménye milyen ? Ahogy néztem black edition szóval húzható feljebb is.

Kb mit bír?

2014. nov. 26. 11:40
 4/4 Lajtai László ***** válasza:

Teljesítményben sem nagy szám. Ha húzod akkor sem lesz sokkal gyorsabb egy újabb procihoz képest. Sajnos nem ez az amd legjobban sikerült procija. 19 ért kapsz más húzható amd 4 magos procit. Ha adott az alaplapod akkor is inkább másikat vegyél.

A tuninghoz jó alapalap hűtés és memória is kell. Szerintem 3,8-4 ghz ig fel lehet húzni ha minden adott.

2014. nov. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!