Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az érdekelne hogy a COOLER...

Az érdekelne hogy a COOLER MASTER márka milyen minőséget képvisel gamer egerek szintjén, mert be akarok ruházni egy gamer egérre és ezt a kettőt néztem ki véleményt kérnék?

Figyelt kérdés
Link: [link] vagy ez Link: [link] mind kettőre a gyártó 3 év garanciát vállal,az első linkben szereplő egérről csak jókat olvastam minden szempontból a másodikról nem találtam tesztet.
2014. nov. 26. 08:29
 1/4 HUN_Sector ***** válasza:

Így már próbáltad?

[link]


Egyébként nagy nevű vállalat, ebben az árkategóriában szart nem dobnak piacra, főleg 3 év garanciával. Minden bizonnyal mindkettőben van anyag rendesen. Az összes árskálán ki lehet fogni rossz terméket, de itt lényegesen kisebb rá az esély és a garancia sokáig megvéd.

2014. nov. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
HUN köszi a válaszodat olyan egeret akartam választani ami nagy márka emellett megbízható is nekem a tápom cooler master v550 és nagyon jól működik azt is sokan mondták hogy jó minőségű a táp,tudom sokan steelseries,logitech,razer egeret ajánlanának vagy roccat -ot a roccat ról azt olvastam hogy nem túl tartós,a steelseries meg nekem nem tetszik kinézetre jobban be jön pl:a reaper amit írtam agreszív olyan igazán ragadozó kinézete van,viszont mindenképp a tartósság és a pontosság ami nekem fontos tényező volt és érdekesnek találtam hogy a cooler master egereknél vállal a gyártó 3 év garanciát a többinél egy két évet.nem tudom mennyire értesz így az egerekhez de érdekelne hogy Avago 9800 lézeres szenzor van bele építve mind kettőbe ez max 8200 dpi-t tud ez a sensor mennyire pontos ?
2014. nov. 26. 13:53
 3/4 HUN_Sector ***** válasza:
Annyira valóban nem vágom, de 1600-2400 dpi között van a legtöbb középkategóriás egér, ennél több pont / inch egyszerűen felesleges, túlzott precizitás, amely az irányítás rovására megy. Szerencsére ezek a dpi gomb lenyomásával állíthatóak, a 8400-es esetében valószínűleg 4 lépcsőben. Azt vedd amelyik tetszik, amelyik a kezedre áll. A profik is inkább abban bíznak, nem a sok gombban, vagy a dpi-ben.
2014. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem lépcsőben lehet állítani, hanem van saját softtware hozzá és abban lehet 200 dpi től 8400 dpi ig állítani ennek már utána néztem, meg annak is hogy lézerrel van szerelve nem optikával de nem nagyon értek én sem hozzá,van aki azt mondja az optika jobb van aki meg azt mondja a lézer sokkal jobb fps játékokhoz csak nem egy 4000ft os egérbe mert abba gyengébb minőségű lézer sensort raknak mint egy drágább egérbe és olyat nem érdemes venni ha lézerest vesz valaki akkor drágábbat vegyen,ám találtam tesztet arról a sensorról ami ebben a két egérben van és azt írják róla hogy pontos precíz, megbízható,na majd meglátjuk, CS GO zok és ehez akarom venni meg BF4,meg veszek hozzá egy egér padot is egy normálisat.
2014. nov. 26. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!