Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek max.100...

Milyen laptopot vegyek max.100 ezerért?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ennyiért nem kapok valóban minőségi laptopot, de jelenleg ennyit tudok rá kiadni (operációs rendszerrel, mindennel együtt), és eléggé sürgős lenne a dolog. Több laptopot is néztem, eddig [link] ez tűnik a legjobbnak, de túlságosan nem értek hozzá, ezért jól jönne egy kis segítség. :) Böngészésre, filmezésre használnám leginkább. Nem fontos, hogy az újabb játékok menjenek rajta. Előre is köszönöm!
2014. nov. 26. 19:47
 1/1 Wolfa ***** válasza:

100k-ért szart kapsz,120k-ért kapsz nem minöségit...

Fontos a hordózhatóság??

100k-ért már lehetne egy tisztességes pc-d(i3,4gb ram,1gb-s vga),de laptopba az egy 1-2magos szar celeron,2gb rammal,128mb-os vga-val...filmnél is befagy,aztán idövel egyre szarabb..

De te tudod,meg fogod bánni,ha olyat veszel..olyan szar angyagból csinálják:1x leejted vége.. :S,meg tojássütö is...

100ért laptop nem laptop,120-ba már jobb,csak szarabb amd-vel,150(i3,4gb,1gb,1tb)innen érdemes laptopot venni!!!

Remélem segítettem!

2014. nov. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!