Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A mikrofon hibás vagy valami...

A mikrofon hibás vagy valami beállítás a ludas?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja vettem új fülest. Minden jó volt a mai napig, mígnem nem szól a miki. Előlről bedugva (2 dugasz van a fülesen, egy a mikrofon és egy a füles) a miki nem szól, a füles pedig zúg, ha kihúzom a mikrofont, akkor normális. Hátulról egyszerűen csak a füles szól, a mikrofon pedig nem.

2014. nov. 26. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:

1: jó helyre van bedugva?

2: nincs valami gomb a mikrofon lenémítására, ami elállítódott a fülesen, vagy a madzagon?

3: hangbeállításnál (jobb alul, az óra mellett kis hangszóra jobb egérrel kattintva Recording Devices / hangrögzítő eszközök listájában ott van a device? Nincs letiltva? Ha ilyenkor megkopogtatod a mikrofont, látszik, hogy a hangsávban ugrás van?)

4: skype-on nem ismeri fel a rendszer? Skype szereti az elsődleges mikrofont elállítani tetszése szerint. Tools / Eszközök >> options / beallitasok >> audio setting / ?? >> mikrofon eszkoz kivalasztasa)


Egyéb ötletem nincs.

2014. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindent próbáltam, semmi sem jó..
2014. nov. 26. 20:25
 3/10 A kérdező kommentje:
Illetve a hangsávban sem mozog semmi, ezekre én is gondoltam.
2014. nov. 26. 20:25
 4/10 A kérdező kommentje:
Most felraktam a Realtek Audio Managert, hogy hátha jó lesz, de semmi.
2014. nov. 26. 20:27
 5/10 A kérdező kommentje:
Letöröltem a programot, most már se felvevő, se lejátszó eszközöm nincs xd Valahogy csinálhatom meg..
2014. nov. 26. 20:39
 6/10 anonim ***** válasza:

Másik mikrofonnal jó?

Szomszédtól kölcsön kérhetsz egyet, hátha a füles rossz.

Aztán ha azzal is rossz, akkor hangkártya driver frissítés segíthet, ha az sem megy, akkor passzolom :(

2014. nov. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Próbálgattam. Arra jutottam, hogy másik mikrofon szól, viszont ez nem. Nagyon néha a hangsávban megmozdul a kis pöcök 1-esre, de hangot nem ad. Lehet, hogy elromlott a mikrofon?
2014. nov. 27. 15:48
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem egyszerűen megadta magát a mikrofonja :S Tescós, szóval.. xd Volt rá fél év garancia, majd visszaviszem hátha adnak helyette újat. Azért ha mégis van megoldás, akkor megköszönném ha írnátok!
2014. nov. 27. 15:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Meg kell mondani, hogy nem továbbítja a hangot a számítógép felé, másik mikrofon meg igen, szóval. Valószínű, hogy nem működik. És kéred szépen vissza a pénzt érte, vagy egy másikat, ami működik. Ha még garis, és megvan hozzá a blokk, akkor ki fogják cserélni.
2014. nov. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Garanciás és a blokkot is megtaláltam :D Akkor majd visszaviszem, köszi! A zöld kéz menni fog.
2014. nov. 27. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!