Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Holnap az emagonon lesz ez a...

Holnap az emagonon lesz ez a black friday, monitor is lesz leakciozva? HA igen le van már írva v. hova?

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 06:35
 1/3 anonim ***** válasza:

butaság lenen részükről előre leirni az akciókat :) az a lényeg h keresgélj azon a napon, úgy hogy a rendszer annyira le van terhelve hogy a hajad kitéped :D

Nézegettem áraikat edigital szintű alapjáraton 10-15%-al drágább mint más boltok.. :D

2014. nov. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha olyan lesz mint az edigital-nál, hogy összedől az oldal és elérhetetlen akkor sok akcióra ne számíts.

arról nem is beszélve, hogy könnyen engednek 15-20e Ft-t egy olyan készülék árából ami majdnem 30-al drágább esetleg, mint máshol.

vagy ami még jobb: mikor 70ezret engednek egy tv árából. a gond csak az, hogy a készülék így is 630-ba kerülne...


szerintem ez is "nesze semmi, fogd meg jól"

2014. nov. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Írtam e-mailt szintén monitor miatt, nem válaszoltak még... GL hogy jó árak legyenek :D
2014. nov. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!