Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy gép megkettőzése, hardvere...

Egy gép megkettőzése, hardverek megosztása, két monitorra?

Figyelt kérdés
Régóta foglalkoztat ez az őrültség, hogy lehet e egy számítógépről két külön monitoron, egy időben külön műveleteket végrehajtani? És ha egyáltalán igen, mik kellenek hozzá?

2014. nov. 28. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
lényegében csak 2 monitor kell hozzá attól függ milyen csatlakoztatók vannak a vga-n az a legjobb ha 1 hdmi és egy analog csatlakozó van max ha nem érzékeli akkor jobb klikk képernyőfelbontás, észlelés.
2014. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen egy analog es egy hdmi van hozza, en nem a kepernyot akarom megosztani, hanem azt megcsinálni, hogy két monitoron irányítsak külön külön egy gépet. Ez benne az őrültség :D
2014. nov. 28. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:
max virtuális géppel, de az visszafogja az eredeti géped sebességét, bár ha iylet akarsz csinálni, gondolom tisztába vagy vele.
2014. nov. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gábor_79 ***** válasza:
Van ilyen program, talán több is. Többnyire fizetős, bár van középút is. Multi seat néven keress rá. Ez egy ilyesmi program. [link] Használható ingyen is, de akkor mindig be kell jelentkezni, vagy ilyesmi. Valami cikket olvastam erről. Tessék [link]
2014. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudatában vagyok ennek, de egy 400k-s konfiguráción gondolom nem fog annyira kifogni:) Én valahogy úgy akarom megoldani, hogy feltelepítek egy virtuális operációs rendszert és a nem virtuálisat használom az egyik monitoron, a virtuálisat pedig a másikon, csak azt kellene valahogy elérjem, hogy a virtuális és a nem virtuális ablakot szétválasszam, ha erre tud nekem valaki valami megoldást azt nagyon megköszönném:) És az egyszerre két klaviatúra és két egér használatát azt már magamtól is meg tudom oldani, persze az nem bonyolult. Programozásban jártas vagyok, ha ez számít valamit. (magamtól tanulgattam a c++-t, visual basicet, python-t persze közel sem tökéletes:D)
2014. nov. 28. 19:48
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi Gábor utánanézek:)
2014. nov. 28. 19:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet kísérletezgetni, de sose lesz az igazi.

Szerver + thin client, ha jót akarsz, de szórakozásképp ez sem rossz, csak nem várj tőle csodát.

G.

2014. nov. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!