Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Véletlen kikapcsoltam a vidol...

Örmester14 kérdése:

Véletlen kikapcsoltam a vidol tudom visszakapcsolni? Eokártyámat h

Figyelt kérdés

#Radeon Graphics Hd 6470M
2014. nov. 28. 19:33
 1/8 A kérdező kommentje:
videokártya bocsi
2014. nov. 28. 19:38
 2/8 A kérdező kommentje:

Ja és amikor rádugom tv re nem ad hangot a tv csak képet és a hang a laptopból jön mit tegyek ez is a vidókártya miatt van, és nem találom a csatlakozás küls kivetitőhöz című menüpontot se.

Előre is köszi a segítséget.

2014. nov. 28. 19:45
 3/8 T/Z ***** válasza:

Honnét tudod, h kikapcsoltad a videokártyát?

Miből gondolod, h ki lenne kapcsolva?


Mivel kötötted össze a TV-t a laptoppal? (milyen kábel)

2014. nov. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hdmi

vel és rámentem kezelés vidokártya és ott a visszaállításra mert a latptopom kijelzője nem jó azt azt hittem így talán jó lesz

2014. nov. 28. 19:53
 5/8 A kérdező kommentje:
Aztán egy játék se fut el rajta gondolom ezért
2014. nov. 28. 20:06
 6/8 A kérdező kommentje:
És szerintem az lehet a baj hogy valahogy a tv képernyőjét hiszi a laptop képernyőjének,nem tudod mit kéne csinálnom?
2014. nov. 28. 20:09
 7/8 T/Z ***** válasza:
Hangot úgy tudsz a TV-re a HDMI-n keresztül adni, h egyrészt ez automatikusan is át szokott állni, de ha nem, akkor a hangerőikonra kattintva átállítod az alapértelemzett hangeszközt a digitális kimenetre (ez lesz a HDMI) az analóg hangszórókról.
2014. nov. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 T/Z ***** válasza:

A többire nem tudom a választ, ha ott lennék, vissza tudnám állítani, de elmagyarázni úgyse fogom tudni.

A videokártya-gyártó vezérlőjében lesz a megoldás, vagy a Windows grafikus beállításaiban.

2014. nov. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!