Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógépem, miután már...

ZSOZSO-BARKÁCS kérdése:

A számítógépem, miután már beindult - kb egy napig - egy kis belső pórszívózás és kártyák ki-be csúsztatása után, megint leállt. Valakinek valami ötlete? Üdv.

Figyelt kérdés
A képernyő lassan fekete lesz, majd lefagy a rendszer. Hallani a ventilátorokat, de a képernyő fekete marad. Kikapcsoltam majd újra bekapcsoltam a gépet, be is indult minden rendesen (setup, BIOS, stb) és megint - 10 perc után - megint leáll, fekete képernyő.

2014. nov. 28. 19:50
 1/3 T/Z ***** válasza:

Tehát ha bekapcsolod a gépet, akkor kábé 10 percig megy, aztán leáll?


Nem húztál le a porzívózás közben egy kábelt az alaplapról? Konkrétan processzor-, vagy videokártyahűtő-ventilátor tápkábelecskét?

2014. nov. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gábor_79 ***** válasza:
Milyen idős a tápegységed? Kora?
2014. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 T/Z ***** válasza:

Hát a képernyővédő ha úgy van beállítva az energiabeállítása, akkor lekapcsolja a monitort 10 perc inaktivitás után, de gondolom itt nem erről van szó. :))


Ötletem sincs.


Ki kellene próbálgatni az alkatrészeket másik gépben, vagyis a vga-t.

Ha nem az a rossz, akkor a táp csinál valamit.

2014. nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!