Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az, hogy bedugok a...

Miért van az, hogy bedugok a laptopomba egy bármilyen fülest, vagy fejhallgatót, csak a fele szól?

Figyelt kérdés
Ezt csak kb. 3-4 napja csinálja ,előtte csak néha volt ez ,de kihúztam ,bedugtam a fülest,vagy újraindítottam a gépet ,működött.. Akkor most mi ment tönkre? Nem hiszem ,hogy szoftveres hiba lenne.

2014. nov. 29. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg a hozzá kapott program-ba konfiguráció? Általában a Vezérlőpultnál ott kéne lenni a programnak. Ott tudod konfigurálni.
2014. nov. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cserés az aljzat.
2014. nov. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Cserés az aljzat? Ezt hogy értsem? Azt cseréltessem ki?
2014. nov. 29. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Bővebben:

A jack aljzat amibe beledugod a fülesedet több részből áll.Ezek többnyire lemezek amik rugószerűen hozzáérnek a jack dugó megfelelő pontjához és a gyakori használattól némelyik elfárad.Mivel egybe van öntve az aljzat ezáltal csak cserélni lehet nem javítható.Szétszed kiforraszt beforraszt összerak csak ennyi.Ha te is meg tudod csinálni akkor hajrá,ha nem akkor szerviz.

Igen cserés.

2014. nov. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!