Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenne egy olyan kérdésem hogy...

Lenne egy olyan kérdésem hogy egy laptophoz hozzá lehet úgy kötni egy videókártyát hogy a laptop akkuját prociját . Stb. használja?

Figyelt kérdés

2014. nov. 30. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
he?
2014. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A laptop egy videókáryával megy, azzal ami benne van. Nem kivehető, nem bővíthető, nem cserélhető, egy dolgot lehet vele csinálni: használni. Nincs valamire való külső videókártyás megoldás.
2014. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezért gyűlölöm (többek között) a laptopokat. PC FOREVER
2014. nov. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg azárt szeretem a laptopokat, mert hordozhatók, nem vagyok helyhez kötve, nincs az asztalon hatalmas kábelrengeteg többek között. Téged nem győz meg senki a laptopról, ahogy engem sem vesz rá senki arra, hogy mégegyszer asztali gépet vegyek. 1-1.
2014. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó esetben nem kell választani a kettő között. Egy erős asztali gép minimum két monitorral normális billentyűzettel sokkal kényelmesebb, és még csak nem is feltétlen drágább mint egy súlyát kivéve mindenben kompromisszumos laptop, viszont nyilván nem azt fogom magammal vinni nyaralásra.
2014. nov. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!