Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok olyan monitort mondani...

Tudtok olyan monitort mondani ami full hd max 5 ms-es IPS és a színhűsége elég nagy? (gyorsan kéne köszi)

Figyelt kérdés

Amit szeretnék hogy tudjon:

Full hd , IPS , magas legyen a színhűsége , 5ms-nél ne legyen kevesebb , kontraszt 1000:1 ha kicsit kevesebb nem gond de ha több az se baj :) , ne legyen tv , HDMI , D-sub és ha van displayport is jó de az nem feltétlen kell , Betekintési szög 178 ° és nem utolsósorban 24 colos. Erre kb 50 max 60 ezer forintom van.

Az IPS-nek sokkal nagyobb a szintűsége mint a tn es monitoroknak?

Nem feltétlen játékra kell családi monitor lenne, szóval jó minőségű filmet és játékokat is vinnie kéne.

Még ami fontos hogy ne csináljon olyat hogy ha kicsit fentebbről nézem változzon a színe!

Meg legalább 6 éves távra tervezzük a monitort.

Eddig ezt találtam de sajnos tv is egyben Samsung T24D390EW.

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat.



2014. nov. 30. 22:21
 1/4 BM-Striker ***** válasza:

Nem úgy értetted, hogy késleltetés megy TÖBB min 5ms?


[link]



Ez pont megfelel a kritériumaidnak.

2014. nov. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) ugy értettem h lehet 1 ms 2 ms 5 ms-es de 5 nél nagyobb ne legyen ;)
2014. dec. 1. 17:25
 3/4 HUN_Sector ***** válasza:

Tessék. Alegjobb ár/érték arányú monitor, amely megfelel a kritériumaidnak: [link]

Mellékesen én is ilyet használok, gyönyörű rajta minden.

2014. dec. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ment a zöld pacsi :)
2014. dec. 4. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!