Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 4K-val kapcsolatos kérdés!? (...

4K-val kapcsolatos kérdés!? ( Elsősorban laptoposoknak! )

Figyelt kérdés
Laptopot szándékozom venni, és mivel a 4K-s videók már kezdenek elterjedni, biztosra szeretnék menni, hogy a gép elviszi akadásmentesen ezt a formátumot is. Milyen integrált, vagy dedikált vga a minimum ami akadásmentesen viszi a 4K-s videóka ( ha a sávszélesség adott hozzá! )? Ti milyen hardverrel szerelt laptopon tudjátok röcc. mentesen nézni? De asztali processzoros ( integrált vga-s ) tapasztalatok is jöhetnek. Köszi!

2014. dec. 1. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt tudod, hogy ahhoz olyan felbontású monitor kell? Nem fogod olcsón megúszni a dolgot (naívan megtippelek 250k+ t).
2014. dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt pl. erre tervezték. 430k (a becslésem kicsit félresikerült.)

2014. dec. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem natív 4K megjelenítésre gondoltam, hanem arra, hogy egyátalán lejátsza a pl. YouTube 4K videókat. Olvasgattam itt is egy másik kérdésre adott kommentek közt, hogy pl. még a HD 4400-ason is meg tud akadni. Ezért is gondoltam megkérdem kinek milyen hardverrel milyen tapasztalata van az online 4K-val.
2014. dec. 2. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!