Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja a gépnek?

Mi baja a gépnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most raktam ossze egy uj konfigot: asrock 990fx, fx-6300, 4gb ram, fsp hexa 500. Az a bajom, hogy amikor bekapcsolom a gepet, 5-ot csippan, es nem jelenik meg semmi a monitoron, de hallom hogy a windows bejelentkezik, de ha megnyomom a resetet akkor tokeletesen elindul. Utananeztem hogy az 5 rovid csippanas az cpu hiba, de akkor miert nem jelenik meg eloszor a monitoron, mi koze a cpunak hozza, a masik meg hogy nem olyan rovid csippanasok. Nem tudom. Valaki? Valami otlet? Elore is koszi!

2014. dec. 1. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Bekötöttél a helyére minden kábelt?
2014. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogy a VGA kártya rendesen bent e van
2014. dec. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

4+4pin mindketö bent lehet lapban cpu hütő ventije jóhelyen legyen bekötve és jól forog ventije?

'power panel' jól van e bekötve?

2014. dec. 2. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindent rendesen bekötöttem. Egyebkent van hogy rendesen elindul elsőre.
2014. dec. 22. 10:14
 5/5 KriszAime válasza:
Umm... talán megpróbálhatnád egy másik procival. Hátha az a rossz, gyári hibás bármi lehet :/
2014. dec. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!