Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újra telepitettem az xp-t a...

Újra telepitettem az xp-t a gépemen fujitsu siemens amilo Li1705 És nincs hang rajta. Már letöltöttem hozzá drivert de semmi nem ismeri fel a hangeszközt Mit tegyek? Valaki segitsen? Sürgös lenne mert azon tanulom a nyelvet.

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
XP-nek sok baja van a driverekkel, mindig a pont megfelelő kell neki, látatlanban nem tom neked megmondani, hogy milyen driver kell hozzá, de ha elbírja a géped inkább rakd fel a Win7-et, mer ahhoz semmi driver nem kell, persze, ha a laptopod támogatja...
2010. jan. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Talán ez segít.

[link]

2010. jan. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Már probáltam de nem telepiti rá. Úgy van fönt hogy hangeszköz hight definicion audió kérdőjel és felkiáltó is ott van. Az irta ki hogy nem találja a szoftvert. Letöltöttem az Amilo Li 1705XP de telepiteni nem tudom csak a fájlba lép bele. Nem találja a hangeszközt és mikor megnézem a rendszerinformációba nincs is ott. Mit csináljak vele
2010. febr. 1. 07:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán ez segít: [link]
2010. febr. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hardver hozzá adása varázslóval kerestesd meg a hangkártyát.Majd telepítse adott helyről vagy a keresésnél szerepeljen ez a hely itt megmutatod a driver mappáját.Elvileg így működnie kéne.
2010. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem talál semmit. Semmilyen hangkártyát nem talál nem tudod honnan lehetne szerezni?
2010. febr. 3. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!