Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha holnap kiadnak egy játékot,...

Ha holnap kiadnak egy játékot, ami 8 magos i7, és 2 GPU-s csúcs kártya nélkül el se fog indulni, akkor arra fog itt gépet építeni mindenki?

Figyelt kérdés

Ez valami presztízs kérdés,hogy egy béna szar játék (AC4) fut-e a gépen?


Le merem fogadni,ha arról lenne híres,hogy alsókategóriás hardveren is gyönyörűen fut,akkor a kutyát nem érdekelné.


2014. dec. 3. 05:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A tizenévesek között el tudom képzelni, hogy igen. Buszon hallottam már én is hasonló megnyilvánulásokat: "neked nem fut krájzisz 3? de szar vagy..."

Hát hiába na, míg nincs nő addig is fel kell állnia valamire. Nekik erre.


(akinek nem inge...)

2014. dec. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én konkrétan leszarom a grafikát, régen cs 1.6-al is minimum grafon játszottam.
2014. dec. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 papagenou ***** válasza:
remélem, hogy nem "ITT" fog mindenki gépet építeni(építtetni), mert akkor egy félévig az oldal közelébe sem nézek :D
2014. dec. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 HUN_Sector ***** válasza:

Bezzeg a piacos tv játékok a '90-es évek elejéről... :) akkor még az volt a menő. Azelőtt meg az, ha valakinek bőrlabdája volt. Manapság pedig a drága cuccoktól lesz valaki "ki a király?". Ez ellen nem sokat lehet tenni.



De ha holnap kiadnak egy játékot ilyen igényekkel, akkor a kiadó becsődöl. Ők is tudják, hogy nem lenne élő ember, aki megvenné. Az Ubisoft is hatalmasat koppant és elnézést is kért. Így már csak emiatt is értelmetlen mindennemű gondolatmenet.

2014. dec. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
manapság egy i7 nem olyan nagy kiadás már ha csak a használt piacot nézem egy első generációs elég olcsó viszont ahhoz a lap drága . de egy 3-dik generációs i7 pl jó árban van mondjuk egy i7 2600 . ettől függetlenül akik tényleg erre teszik magukat valószínűleg ott meg áll a tudományuk hogy intel és 8 mag .ez ilyen fajta feltűnési mánia mint amikor iphone 6 e van a gyereknek de azon kívül hogy nyomja a face chatet nem csinál semmit . az embereknél a majmolás és a felvágás öröklődőt társadalmi betegség .a másik kedvencem hogy ha valaki MacBook-ot akar venni alap felhasználásra többnyire, mikor annak az árából vehetne 2 combos asus laptopot pl. az 1 ik hogy valakinek nincs pénze és hitelre megveszi hogy királynak tűnjön a másik burzso meg megveszi mert unalmában nincs mire költse.
2014. dec. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!