Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Microsoft billentyűzetről?

Figyelt kérdés

Comfort Curve 3000 a neve. Ez a hullámos kialakítás nem akadályozza a használatot? Elég drága is. Érdemes ilyet venni?: [link]


kép: [link]



2014. dec. 3. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
nem kéne.
2014. dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szélütés kerülgetne ettől az "ergonomikus" billentyűzettől.
2014. dec. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyen van, és duplán hullámos, ugyanis van egy ív a betüknél is, de a síkban nézed, akkor is van benne egy kis hullámzás.

Erről beszélek: [link]

Én nekem személy szerint ez a billentyű jobban tetszik, ugyanis nekem ezzel könnyebben, és gyorsabban megy a gépelés, de hát kinek milyen kell.

-----

Bocsánat, de ez félig meddig OFF-os lesz!

-----

Ez ugyan olyan mint az egeres téma, mindenki a 6000meg 8000 DPI-s egereket ajánlja nekem, azt nekem van egy Logitech MX310-es egerem ami csak 800 DPI-s aztán sokkal jobban tudok vele játékban cálozni, és kifinomultabb a sebessége meg mindene, míg haveromnak meg másik fajta eger van (meg nem mondom mi) és az övével alig lehet valamit csinálni, pedig az övé meg 3600DPI-nél kezdődik

-----

Tehát visszatérve a billentyűre, úgy a legegyszerűbb, hogy elmész a városban található számtech boltba, és ha lehet nálunk kipróbálni a billentyűket, hogy megfelel-e a kezednek, és mennyire jó a gépelés vele, akkor utánna vagy meg veszed ott, vagy ha találsz olcsóbban akkor megrendeled, vagy valahogy beszerzed.

De én ennyi pénzből inkább ezt ajánlom: [link]

Mutatós, a csuklódnak van egy kis támasztós része is (ha meg kemény akkor valami gumival leragasztod).

2014. dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!