Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a nekem való gamer egér?

Melyik a nekem való gamer egér?

Figyelt kérdés

Fps játékokkal játszok legtöbbet(CS:GO), és mondták sokan hogy azért nem célzok jól, mert 1000 dpi-s egerem van, haverom gamer egerén tényleg jobban ment. Na de rátérek a kérdésre:

Nem kell nekem 100 gomb, elég a 2 klikk+görgő de legyen magas a dpi és a Ghz.

Nem találtam ilyet, az érdekel hogy létezik-e ilyen.

Előre is köszönöm!!!



2014. dec. 3. 18:47
 1/7 anonim válasza:

Hogyan szoktad fogni az egeret? mert a kényelem is számít ha egérről van szó. Dobok egy linket ott olvashatsz az egér fogásáról aztán írd le hogy neked milyen fogásod van az egéren aztán írok neked egeret :)

Link: [link]

2014. dec. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ó és azt is írd le hogy mennyi pénzt akarsz gamer mice-ra adni :)
2014. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oks megnézem :D
2014. dec. 3. 21:20
 4/7 A kérdező kommentje:
"Palm grip" szerűen fogom az egeret
2014. dec. 3. 21:26
 5/7 A kérdező kommentje:
5000-8000 körül megúsznám
2014. dec. 3. 21:26
 6/7 anonim válasza:

Bocsi a késő válaszért(nem voltam gépközelben),Amit ajánlani tudok ennyiért(5000-8000ft-ért)az a Hama urage evo. Személyesen még nem próbáltam ki, minőségéről sem tudok semmit mondani, de azt írják róla hogy 3200DPI szenzora van, optikai egér elérhető(olcsó)áron. Ha engem kérdezel akkor belépő szint a gamerek világában egy ilyen egér :) Itt a link: [link]

Én magamnak egy MadCatz R.A.T. 7-es egeret vettem mert nagyon kényes vagyok az egér fogására és mit ne mondjak nekem nagyon bevált, kegyetlen módon lehet testre szabni/állítani hogy a kezednek kényelmes legyen. ami viszont gáz az egészben hogy nagyon drága volt és maga az egér nagyon kényes egér alátétnél, gamer egér alátét kell neki. Most nemsokára fogok venni egy MadCatz GLIDE 7-es egérpadot, az sem olcsó :/

2014. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2014. dec. 8. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!